20 شعبه در تمام نقاط تهران

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

جاروبرقی جزو یکی از لوازم خانگی های  گران قیمت در هر خانه ای هستند و در صورت بروز مشکل، اغلب خانواده ها به دلیل گرانی، عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی را به خرید مجدد آن ترجیح می دهند. . در این مقاله قصد داریم به نکات مهم در عیب یابی جاروبرقی سامسونگ بپردازیم.

مراکز تخصصی عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

اغلب برندهای معتبر دارای مراکز تخصصی خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات خود، مخصوصا در شهرهای بزرگ هستند و مراجعه به این مراکز می تواند مطمئن ترین راه برای تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی باشد. اما در خصوص برند سامسونگ به دلیل تحریم های پیش آمده، شرایط خدمات رسانی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شرکت سامسونگ با محدودیت های بسیاری مواجه شده است.

از جمله می توان به گران شدن و قیمت های گزاف خدمات پس از فروش، پشتیبانی های ضعیف و طولانی شدن فرآیند عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ اشاره کرد. در این شرایط استفاده از سایت ها و درگاه های مجازی که در زمینه­­­ ی ارائه خدمات و اطلاعات مربوط به عیب یابی یا تعمیرات لوازم خانگی فعالیت می کنند، می تواند گزینه مناسبی باشد که علاوه بر کم هزینه بودن، وقت کمی را نیز از شما خواهد گرفت.

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ ؟

4 مشکل رایج در عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

روشن نشدن جاروبرقی1- روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی: در صورت بروز مشکلاتی از قبیل روشن نشدن و یا خاموشی ناگهانی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود در ابتدا اتصالات مربوط به جاروبرقی را بررسی کنید. از سلامت پریز مورد استفاده و اتصال جاروبرقی به آن اطمینان حاصل کنید.درباره خاموشی ناگهانی، این را در نظر داشته باشید که برخی از جاروبرقی ها بعد از مدت زمان مشخصی استفاده، مثل 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش می شوند تا از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری شود.

سنسور یا ترموستات حرارتی بعد از چند دقیقه کار، فعال شده و منجر به خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ می شود، در این صورت کمی صبر کرده و دوباره جاروبرقی خود را روشن کنید . چنانچه دستگاه روشن نشد جهت عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود با نمایندگی (بهساز سرویس ) در تماس باشید .توصیه می شود سیم جمع کن را تا آخر نکشید. زیرا اگر پلاتین های سیم جمع کن مشکل داشته باشد، جاروبرقی خاموش می شود. همچنین تمام شدن ذغال های موتور نیز می تواند علت خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ باشد.

کم شدن مکش جاروبرقی2- کم شدن مکش جاروبرقی: رایج ترین مشکلات و شکایات مصرف کنندگان در بخش عیب یابی جاروبرقی سامسونگ مربوط کم شدن مکش جاروبرقی سامسنوگ میباشد.که شرکت سازنده توصیه کرده  درهنگام بروز این مشکل ابتدا وضعیت کیسه و یا مخزن جاروبرقی را بررسی کرده و از ظرفیت آن اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که باید بسته به حجم کیسه، هر از چندگاهی آن را تخلیه یا تعویض کنید.

و همچنین مطمئن شوید که برس های جاروبرقی به خوبی می چرخند و مو یا پارچه یا چیز دیگری به آن ها نچسبیده است. پارگی خرطومی و یا شکستگی و حفره ی موجود در شلنگ جاروبرقی نیز می تواند از دیگر علت های کاهش مکش باشد. گرفتگی پروانه های موتور جاروبرقی سامسونگ، می تواند منجر به کاهش مکش آن شود.

گاهی نیز به دلیل خرابی برد الکترونیک، ولوم دستگاه از کار می افتد و روی حالت مینیمم ثابت می ماند. بعد از بررسی فیلترها و پاکت و اتصالات اگر مشکل مکش برطرف نشد، ایراد می تواند از برد الکترونیک یا موتور جاروبرقی باشد.

بوی سوختگی جاروبرقی3- بوی سوختگی جاروبرقی : از دیگر روش های ساده در هنگام عیب یابی جاروبرقی سامسونگ نشت بوی بد از جاروبرقی است که برای رفع آنابتدا بررسی نمایید تا فیلترها کثیف نباشد که باعث فشار آمدن به موتور شود. پاکت، خرطومی، لوله و برس را نیز چک نمایید تا به دلیل گرفتگی باعث فشار آمدن به موتور نشود.توجه داشته باشید که اگر موتور جاروبرقی سامسونگ بسوزد نیز منجر به بوی سوختگی در دستگاه می شود. در صورتی که این بو با دود نیز همراه باشد باید بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و تا عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود از روشن کردن مجدد آن خودداری کنید.

4- سر و صدای زیاد جاروبرقی : ایجاد سر و صدای زیاد در جاروبرقی سامسونگ  یکی از عوامل مشهود در عیب یابی جاروبرقی سامسونگ است که میتواند به دلیل مسدود شدن جریان هوا باشد. بنابراین در اولین قدم لوله یا شلنگ جاروبرقی را چک کرده و اطمینان حاصل کنید که چیزی در آن گیر نکرده است.این سر و صدا همچنین می تواند به دلیل مسدودی فیلترها باشد. برای رفع این مشکل، فیلترهای جاروبرقی را تمیز کنید. اگه کیسه­ ی جاروبرقی سامسونگ پر باشد به مرور زمان خاک وارد موتور شده و منجر به ایجاد صدا می شود.

اگر پروانه های موتور کیپ شده باشد و یا بلبرینگ خراب شده باشد نیز می تواند منجر به ایجاد صدا در دستگاه شود. همچنین کشیدن آب و مایعات با جاروبرقی و استفاده از جاروبرقی بدون کیسه و یا پاکت می تواند با آسیب رساندن به موتور موجب سر و صدا در موتور جاروبرقی سامسونگ شود.بنابراین زود به زود نسبت به تخلیه­  آن اقدام کنید تا نیاز به عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود نداشته باشید و سالیان سال از آن استفاده نمائید .

 

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »