20 شعبه در تمام نقاط تهران

جاروبرقی کمپرسوردار چیست؟

تفاوت جاروبرقی کمپرسوردار با معمولی 

 

کمپرسور در شاخه‌های مختلف صنایع ، پزشکی ، لوازم خانگی و ….. بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع کمپرسورها در مرفه کردن زندگی انسان ها و پیشرفت صنایع از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. استفاده بهینه از کمپرسور ها از قرن نوزدهم میلادی آغاز شده و تا به امروز با پیشرفت این فناوری، همچنان مورد استفاده قرار می گیرد و نقش مهمی را در رسیدن به آسایش برای انسان ها ایفا کرده است و  ماشین پر ارزشی به شمار می‌آید.

کمپرسور ها  انواع و ظرفیت های مختلفی دارند. بعضی از آنها دارای فشار بسیار کم ( خلاء) و بعضی از آنها دارای فشار بسیار زیاد می باشند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید کمپرسور ها چه کاربردی در جاروبرقی ها دارند و به چه منظوری در جارو ها مورد استفاده قرار می گیرند.وقتی  برای خرید جارو برقی به بازار مراجعه می‌کنید با برند های متنوع وانواع  مختلف جارو برقی مواجه میشوید که  شاید  شما را برای انتخاب نهایی سردرگم کند. در این مقاله برای شما توضیحاتی می دهیم تا بتوانید انتخاب مناسب و آگاهانه تری داشته باشید.

جاروبرقی های موجود در بازار در دو نوع جاروبرقی معمولی و جاروبرقی کمپرسوردار می باشند. در جاروبرقی کمپرسوردار از پمپ هوا یا همان (کمپرسور) برای مکش  گرد و غبار و آشغال ها استفاده میشود.

این نوع از جاروبرقی ها به علت استفاده از تکنولوژی کمپرسور دارای مکش بالایی می باشند و از دسته جاروهای توانا و پرقدرت محسوب می شوند که کار نظافت و تمیزی منزل را به نحو احسن برای شما انجام می دهند.

کمپرسور در جاروبرقی باعث افزایش فشار هوا می شود که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در جاروبرقی ها مورد استفاده قرار می گیرد.این فناوری در جاروبرقی به منظور بهتر شدن  قدرت مکش و دهش مورد استفاده قرار گرفته است.و اگر بخواهیم به تفاوت این دو دستگاه بپردازیم میتوانیم به قدرت مکش بالای هر کدام از آنها اشاره کنیم.

  • شما میتوانید با خواندن دلایل زیر اقدام به خرید جاروبرقی کمپرسوردار کنید.

اگرچه جاروبرقی کمپرسوردار موجود در بازار قیمت بالاتری نسبت به جاروهای معمولی دارند اما دارای کارایی  و قدرت بیشتری هم می باشند.شاید شما برای خرید این جارو ها هزینه بیشتری را صرف کنید اما در گذر زمان از وارد شدن هزینه های اضافی و جاری جلوگیری کرده‌اید زیرا در جاروبرقی هایی که از فناوری کمپرسور برای ساخت آنها استفاده شده است مصرف انرژی به حداقل رسیده  و اکثر این جاروها دارای تراز مصرف انرژیA هستند.

قدرت مکش در آنها بسیار بالا می باشد که همین امر تاثیر مستقیمی بر روی راحتی کار نظافت دارد و باعث می شود به موتور دستگاه فشار کمتری وارد شود و آسیب کمتری ببیند.

از دیگر دلایلی که میتوان برای خرید جاروبرقی کمپرسوردار بیان کرد این است که به علت قدرت مکش بالا کار نظافت سریع تر انجام شده و در وقت شما صرفه جویی می شود.این جارو ها بسیار مقاوم هستند و کیفیت بالایی دارند به طوری که شاید تعداد انگشت شماری از این جارو ها را مشاهده کنید که با مشکلات فنی  روبه رو شده اند و مدت طولانی تری می توانید از آنها استفاده کنید.

صدای جاروبرقی کمپرسوردار به نسبت جاروهای معمولی خیلی کمتر می باشد،واحد سنجش صدای جاروبرقی دسی بل می باشد، هرچه جارو دسی بل بیشتری داشته باشد صدای بلندتری دارد. جاروبرقی هایی که از فناوری کمپرسور در ساخت آنها استفاده شده دارای دسی بل پایین تری می باشند،در نتیجه از صدای آن‌ها کاسته شده است.

جاروبرقی کمپرسوردار آشغال ها و گرد و غبار جمع‌آوری شده توسط جارو را داخل مخزن یا کیسه جارو تحت فشار قرار می دهد و همین امر باعث می شود که گرد و غبار در متراکم ترین حالت ممکن قرار بگیرد و  به همین خاطر  کیسه یا مخزن جارو برقی به کندی پر می شود و وقتی کیسه یا مخزن جارو را خالی می‌کنیم به علت تراکم ، ذرات و گرد و غبار پراکنده نمی شوند.

جاروبرقی کمپرسوردار همچنان که قدرت تمیزی و نظافت را بالا می‌برند و کار را برای ما ساده تر می‌کنند از لحاظ بهداشتی هم قابل قبول تر از جارو های معمولی می باشند زیرا جاروبرقی با صدای بلند می تواند به  سلامت روان و  شنوایی ما آسیب بزند اما صدای کم در جاروبرقی کمپرسوردار این مشکل را تا حد زیادی حل کرده است.

فناوری کمپرسور در جاروها باعث شده گرد و غبار و ذرات در هوا پخش نشوند. به همین دلیل این جارو ها برای افرادی که  آلرژی دارند گزینه مناسبی می باشد و سلامت تنفسی افراد را تضمین می کنند. شاید بگویید که نسبت به گرد و غبار حساس نیستید اما لازم به ذکر است حتی اگر شما آلرژی هم نداشته باشید تنفس کردن گرد و خاک موجود در هوا ، شوره و کپک و غیره… که ناشی از استفاده نادرست جاروبرقی در طولانی مدت می باشد می تواند ایجاد آلرژی کند و سلامت تنفسی شما را به چالش بکشد.

جاروبرقی های کمپرسور دار با تمیزکاری دقیق و حذف  ذرات و خاک شما را در این زمینه یاری می‌دهد و باعث می شود که  محیط شما همیشه تمیز و پاکیزه و عاری از  هر گونه ذرات و گرد و غبار باشد . دلایل فوق سبب شده که این نوع جارو از جاروبرقی های پرطرفدار بازار به شمار برود و مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »