20 شعبه در تمام نقاط تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی (شمال،جنوب،شرق،غرب)

یکی از پرکاربردترین محصولاتی که این روزها در بسیاری از خانه‌ها از آن استفاده میشود جارو برقی است. این وسیله نیز مانند بسیاری از لوازم منزل، در طول زمان و کار طولانی مدت، ممکن است با آسیب‌هایی مواجه شودخوشبختانه این روزها مراکز معتبری به عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی (شمال، جنوب، شرق، غرب) شهر تهران به فعالیت مشغول هستند و با تجربیات ارزشمند خویش، خدمات فراوانی به مشتریان ارائه مینمایند.

رایج ترین مشکلات جاروبرقی

جارو یکی از لوازم اساسی انسان‌هاست که توسط آن میتوان قسمت‌های مختلف خانه را تمیز و مرتب نمود. با گسترش دانش و تکنولوژی، شاهد ابداع نوع برقی این محصولات بودیم که کار را برای بسیاری از افراد آسان نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان تمامی قسمت‌های خانه را تمیز و مرتب نمود. با وجود قابلیت‌های فراوانی که یک جاروبرقی برای تمیز کردن دارد، اما ممکن است به هر دلیلی در عملکرد آن اختلالاتی به وجود آید. در چنین شرایطی باید از تکنسین‌های با تجربه‌ای که در نمایندگی تعمیر جاروبرقی به فعالیت مشغول هستند کمک گرفت.

برای آشنایی هر چه بیشتر شما با مشکلات جاروبرقی، به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره میکنیم:

اختلال در عملکرد موتور جاروبرقی

بدون شک مهم‌ترین قسمت یک جاروبرقی موتور آن است. اگر هوا به خوبی در موتور جاروبرقی جریان نداشته باشد، دمای موتور افزایش پیدا کرده و بیش از اندازه داغ میشود. در چنین شرایطی دستگاه برای حفاظت از موتور، آن را به صورت اتوماتیک خاموش میکند. پس از گذشت مدتی که موتور خنک شد، میتوانید مجدداً آن را روشن کرده و به کار خود ادامه دهید. اگر با استفاده از راهنمایی‌های لازم این مشکل برطرف نشد، باید آن را به یک مرکز معتبر و نمایندگی تعمیر جاروبرقی ببرید.

 

صدای ناهنجار موتور در هنگام جارو کشیدن

صدای موتور در هنگام استفاده از جارو برقی ممکن است به سبب خرابی تسمه، فن ، بلبرینگ و یا شفت موتور باشد. البته در برخی از شرایط یک گرفتگی و انسداد در جاروبرقی عامل اصلی بروز این مشکل است.

در بسیاری از مواقع این مشکل با کمک یک تعمیرکار حرفه ای برطرف میشود، در غیر این صورت باید موتور جاروبرقی را تعویض نمایید.

 

عملکرد نامنظم جاروبرقی

فنرهایی که پشت زغال‌ها قرار گرفته‌اند، برای ایجاد جرقه و گرم شدن آرمیچر نیاز به فشار فراوانی دارند و اگر این فشار به میزان کافی نباشد، شاهد عملکرد نامنظم جاروبرقی خواهیم بود. برای حل این مسئله باید فنر زغال‌ها را کشیده و فشار آن را به خوبی تنظیم نمایید. اما اگر کلاف‌هایی که بر روی آرمیچر وجود دارند به حالت نیم‌سوز درآمده باشند، باید با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی، نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

ضعیف بودن مکش جاروبرقی

اگر قدرت مکش جاروبرقی شما به میزان کافی نیست، باید ابتدا مخزن و کیسه آن را به صورت کامل خالی کنید. در برخی از مواقع انسداد و گیر کردن برخی از اجسام در لوله جاروبرقی نیز میتواند باعث ایجاد این مشکل گردد. پس از بررسی موارد ذکر شده، فیلتر دستگاه را تمیز نموده و همچنین فن موتور را بررسی نمایید.

 

بوی سوختگی جاروبرقی

ممکن است برای شما نیز این مشکل به وجود آمده باشد که در هنگام کار با جاروبرقی، از آن بوی سوختگی احساس نمایید. این موضوع ممکن است به سبب مشکلات سیم کشی آن باشد. در چنین شرایطی باید جاروبرقی را از برق کشیده و پایانه‌های آن را به خوبی بررسی کنید. گاهی اوقات شل شدن پایانه‌ها، باعث ایجاد بوی سوختگی میگردد. اگر با سفت کردن پایانه‌ها باز هم این مشکل برطرف نشد، ممکن است در موتور آن اختلالی ایجاد شده باشد که در این صورت حتماً باید به یک تعمیرگاه مراجعه کنید.

سخن پایانی

یکی از معتبرترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی (شمال، جنوب، شرق، غرب) شرکت بهساز سرویس است. این مرکز با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم برقی و با بهره گیری از تکنسین‌ها و متخصصین مجرب و با تجربه، آماده ارائه خدمات مورد نظر شما در زمینه تمامی مشکلات مرتبط با جاروبرقی میباشد. در صورت بروز هر نقص و خرابی در جاروبرقی، ابتدا عملیات تست و عیب‌یابی آن انجام میپذیرد. قطعات آسیب دیده، در صورتی که قابل تعمیر باشند، با دقت هر چه تمام‌تر تعمیر میشوند و در صورت نیاز به تعویض، آن را با یک قطعه اورجینال و فابریک جایگزین مینمایند. از جمله مهم‌ترین خدماتی که در این مرکز انجام می‌پذیرد شامل عیب یابی و تعمیر کیسه، فیلتر، برس، موتور، لوله و پاکت جارو برقی است.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی (شمال،جنوب،شرق،غرب) یکی از پرکاربردترین محصولاتی که این روزها در بسیاری از خانه‌ها از آن استفاده میشود جارو برقی است. این وسیله نیز

بیشتر »

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »