چگونه دسته جاروبرقی را باز کنیم؟

دسته جاروبرقی چیست؟ چگونه دسته جاروبرقی را باز و تعمیر کنیم؟

دسته جاروبرقی شامل لوله تلسکوپی می‌شود که متصل به لوله خرطومی و برس جاروبرقی است که در برخی مواقع به منظور شستشو و یا تخلیه کردن آن در صورتی که چیزی درون آن گیر کرده باشد و عملکرد مکش جاروبرقی را دچار اختلال کند بایستی آن را باز کنیم.

همانطور که گفتیم دسته جاروبرقی ترکیبی از برس جاروبرقی و لوله خرطومی و لوله تلسکوپی است اما اصلی‌ ترین بخش دسته، لوله تلسکوپی را شامل می‌شود. در واقع لوله اصلی جاروبرقی همین لوله است که حتی امکان کوتاه و بلند کردن آن نیز هنگام استفاده از جاروبرقی وجود دارد که با بروز نقص و مشکلات جزئی می‌توانیم خودمان اقدام به باز کردن دسته جاروبرقی کنیم. البته  خوب است که از قبل اطلاعاتی در خصوص دلایل خرابی دسته جاروبرقی خود داشته باشیم.

daste jaro

باز کردن دسته جاروبرقی

به منظور باز کردن دسته جاروبرقی نیازی نیست که حتما مدل جاروبرقی یا برند آن را بدانیم زیرا همه دسته جاروبرقی‌ ها به یک روش باز می‌ شوند و شاید فقط کمی در ظاهر تفاوت داشته باشند.

نحوه باز کردن دسته جاروبرقی چگونه است؟

برای باز کردن دسته جاروبرقی باید 2 کار را به صورت همزمان انجام دهیم یعنی: پیچ دادن لوله تلسکوپی به سمت چپ و راست و کشیدن آن به سمت بیرون اگر این دو عمل به صورت همزمان انجام نگیرند دسته جاروبرقی جدا و باز نخواهد شد.

مجموعه تعمیراتی لوازم خانگی بهساز سرویس در تهران در صورت بروز مشکلات لوازم برقی شما در صورتی که خودتان از طریق مطالعه مقالات قرار گرفته در سایت و یا تماس با مشاوران مجموعه قادر به تعمیر و تعویض قطعات آنها نبودید در سریع‌ ترین زمان ممکن جهت خدمت رسانی به شما در محل حضور می‌یابد.

  • برای خرید جاروبرقی اطلاعات بیشتر می خواهید؟

                          راهنمای خرید جاروبرقی خوب