20 شعبه در تمام نقاط تهران

چگونه جاروبرقی پارس خزر را باز کنیم؟

راهنمای باز کردن بدنه جاروبرقی پارس خزر

اگر شما شخصی هستید که مهارت یا تجربه اندکی برای باز کردن جاروبرقی دارید در صورت بروز مشکل می‌توانید اقدام به باز کردن قاب و بدنه جاروبرقی پارس خزر خود کنید که کار چندان دشواری هم نیست و تنها کافی است با فشار اهرم قاب بالایی بدنه جاروبرقی پارس خزر را باز کنید.
برای باز کردن محفظه مربوط به کیسه جاروبرقی باید از قسمت عقب جاروبرقی پارس خزر این کار را انجام داد زیرا این برند تولید داخلی است و محل جای گیری کیسه برخلاف جاروبرقی‌های ساخت خارج است .

هنگام برداشتن و جدا کردن قاب بدنه جاروبرقی پارس خزر توجه داشته باشید،که گیره‌ها و پیچ‌ها و قطعات زیادی برای اتصال به کار رفته، پس حتما از باز شدن تمامی آنها قبل از وارد کردن فشار به بدنه برای برداشتن قاب اطمینان حاصل کنید.

زیرا عدم توجه به این مسئله باعث شکستگی قاب یا قطعات خواهد شد همچنین هنگام برداشتن یا تکان دادن قطعات برای جدا یا باز شدن آنها مواظب باشید که در خلاف جهت این کار را انجام ندهید.

راهنمای باز کردن جاروبرقی پارس خزر

بهساز سرویس بدون کوچکترین جابجایی وسایل برقی شما را که دچار نقص شده باشند را تعمیر کرده و به شما تحویل می‌دهد کافی است در صورت بروز مشکلات، وسایل برقی خود را از هر برندی که باشند در اختیار کارشناسان ما بگذارید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »