لوازم خانگی بوش

قطعات و لوازم جانبی محصولات بوش
انواع قطعات یدکی و لوازم مصرفی
محصولات بوش
انتخاب بهترین ها برای آرامش در زندگی
Previous
Next

لوازم خانگی بوش از گذشته های دور تا به امروز

بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می‌کند را ازدست دهیم! این شعار بوش، برندی نام آشنا و پر آوازه با بیش از یک قرن سابقه در جهان است که در سال 1886 توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. روبرت بوش تنها 25 سال سن داشت که با همراهی دو عضو دیگر، کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را بنا نهاد. خدماتی چون تعمیر دستگاه های تلفن، لوازم برقی، دستگاه های ماشین تحریر و سایر ماشین آلات در این کارگاه ارائه میشد. پشتکار و تلاش های مداوم روبرت بوش در مدت زمانی نسبتا کوتاه باعث شد تا کارگاه کوچک او به شرکت بین المللی موفقی تبدیل شود.

دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینگن آلمان مشغول فعالیت است. این شرکت از پیشگامان صنعت آلمان و بزرگ‌ترین تأمین کننده لوازم برقی و لوازم خانگی جهان است و در چهار حوزه لوازم خانگی و کارگاهی، فناوری‌‌های صنعتی، خودرو و انرژی و ساخت و ساز فعالیت می‌کند.

شرکت بوش در سال 1933 خط تولید لوازم خانگی بوش را با تولید یخچال آغاز کرد. هدف روبرت بوش از همان ابتدا تولید لوازم با کیفیت بود، به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی به یکی از برند های محبوب در تولید لوازم خانگی تبدیل شد.

جارو برقی بوش

جاروبرقی های  Bosch قدرتمند

عملکرد عالی ، صدای بسیار کم

نظافت خانه یا محل کار خود را  به آسانی و به سرعت با جاروبرقی های بوش آلمان انجام دهید. جاروبرقی های بوش با طراحی منحصر به فرد و تکنولوژی های روز دنیا از عملکرد بسیار بالایی برخوردار هستند .که از نکات  مهم و قابل توجه این محصولات  مدیریت مصرف انرژی در دنیا ، کم صدا ، مکندگی بالا نسبت به موی حیوانات ، جمع و جور و مانور پذیر یا بسیار انعطاف پذیر با شعاع عملیاتی بسیار بزرگ میباشد .

تجربه روز خوب با  صبحانه ایی که با محصولات بوش تهیه میشود 

قهوه ساز ، چای ساز ، کتری برقی ، توستر

لذت بردن از یک صبحانه عالی بسیار آسان است.صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است و باید وقت شما برای خودتان باشد. دستگاه های قهوه ساز و چای ساز ما هر نوع نوشیدنی داغ ،و توسترهای ما با گرم کردن یکنواخت تکه های نان توست طعم واقعی را برای شما را برآورده میکند .

136 min