20 شعبه در تمام نقاط تهران

چگونه دسته جاروبرقی را باز کنیم؟

دسته جاروبرقی چیست؟ ( آموزش تعمیر دسته جاروبرقی)

دسته جاروبرقی شامل لوله تلسکوپی می‌شود که متصل به لوله خرطومی و برس جاروبرقی است که در برخی مواقع به منظور شستشو و یا تخلیه کردن آن در صورتی که چیزی درون آن گیر کرده باشد و عملکرد مکش جاروبرقی را دچار اختلال کند بایستی آن را باز کنیم.

همانطور که گفتیم دسته جاروبرقی ترکیبی از برس جاروبرقی و لوله خرطومی و لوله تلسکوپی است اما اصلی‌ ترین بخش دسته، لوله تلسکوپی را شامل می‌شود. در واقع لوله اصلی جاروبرقی همین لوله است که حتی امکان کوتاه و بلند کردن آن نیز هنگام استفاده از جاروبرقی وجود دارد که با بروز نقص و مشکلات جزئی می‌توانیم خودمان اقدام به باز کردن دسته جاروبرقی کنیم. البته  خوب است که از قبل اطلاعاتی در خصوص دلایل خرابی دسته جاروبرقی خود داشته باشیم.

باز کردن دسته جاروبرقی

به منظور باز کردن و تعمیر دسته جاروبرقی نیازی نیست که حتما مدل جاروبرقی یا برند آن را بدانیم زیرا همه دسته جاروبرقی‌ ها به یک روش باز می‌ شوند و شاید فقط کمی در ظاهر تفاوت داشته باشند.

نحوه باز کردن دسته جاروبرقی چگونه است؟

برای باز کردن و تعمیر دسته جاروبرقی باید 2 کار را به صورت همزمان انجام دهیم یعنی: پیچ دادن لوله تلسکوپی به سمت چپ و راست و کشیدن آن به سمت بیرون اگر این دو عمل به صورت همزمان انجام نگیرند دسته جاروبرقی جدا و باز نخواهد شد.

تعمیرکاران تعمیرگاه لوازم خانگی بهساز سرویس در تهران در صورت بروز مشکلات لوازم خانگی برقی شما در صورتی که خودتان از طریق مطالعه مقالات قرار گرفته در سایت و یا تماس با مشاوران  قادر به تعمیر و تعویض قطعات آنها نبودید در سریع‌ ترین زمان ممکن جهت خدمت رسانی به شما در محل حضور می‌یابد.

برای خرید جاروبرقی اطلاعات بیشتر می خواهید: “راهنمای خرید جاروبرقی خوب

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »