20 شعبه در تمام نقاط تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران بانام تجاری بهسازسرویس با بیش از دو دهه تجربه در ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ میباشد که در ادامه به معرفی بیشتر برند سامسونگ و نحوه ارائه خدمات به مشتریان میپردازیم.

سامسونگ برندی است که نیازی به تعریف و تمجید ندارد و بعید است که حداقل یکی از محصول های آن در خانه هر فرد نباشد.یکی از محصولات این شرکت بزرگ جاروبرقی است که در هر زمینه ای حرفی برای گفتن دارد.تمامی مشکلات جاروبرقی سامسونگ در بهساز سرویس نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران و حومه تهران امکان پذیر است.

افزایش طول عمر جاروبرقی سامسونگ

 

سرویس و نگهداری جاروبرقی سامسونگ نیز می تواند از جمله اقداماتی باشد که باعث طول عمر بیشتر جاروبرقی شما می گردد.خدمات ارائه شده در بخش سرویس و نگهداری که از سوی بهساز سرویس نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ ارائه می گردد.شامل بررسی فیلترها، چک و تمیز کردن دسته و برس جاروبرقی، رفع انسداد و گرفتگی لوله،چک کردن کیسه گرد و غبار، عملکرد صحیح موتور و تعویض ذغال ها در صورت نیاز،تعمیر سیم جمع کن و…می باشد که در ادامه بیشتر به آن ها میپردازیم.

 

در واقع جاروبرقی سامسونگ محصولی است که نسبت به دیگر لوازم خانگی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت عدم سرویس و نگهداری دچار مشکل میشود. به طور مثال:افزایش بیشتر گرد و غبار و کثیفی موجب میگردند تا میزان هوای مورد نیاز در جاروبرقی تامین نگردد،همین امر باعث میگردد تا در عملکرد موتور اختلال ایجاد شود  و جاروبرقی توانایی مکش قبل را نداشته باشد.

تعمیرکاران با سابقه و چیره دست  نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ (بهسازسرویس) در انجام تمامی موارد تعمیرات دستگاه جاروبرقی سامسونگ شما تبحر کافی داشته و برای تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ از قطعات اصلی استفاده می کنند. کافیست با کارشناسان بهساز سرویس در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن به مشکل  دستگاه جاروبرقی سامسونگ شما رسیدگی کنند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس با متخصصین و کارشناسان در تعمیر جاروبرقی سامسونگ مهارت و تجربه درخشانی دارند که شما می توانید جهت عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ خود به تجربه آنها اعتماد کنید.

مراحل تعمیر در نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران

 

 1. پذیرش دستگاه جاروبرقی در نمایندگی 
 2. بررسی تخصصی جاروبرقی 
 3. اعلام هزبنه و دریافت تاییدیه 
 4. تعمیر جاروبرقی و رفع عیوب
 5. تست کامل عملکرد جاروبرقی پس از تعمیر
 6. تحویل به همراه کارت گارانتی بهسازسرویس

چرا به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ  (بهسازسرویس) مراجعه کنیم؟

 

شرکت بهساز سرویس با سال ها تجربه درخشان و با داشتن هر آنچه از مرکز نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ  انتظار دارید، آماده است تا جاروبرقی های سامسونگ شما را در سریعترین زمان ممکن عیب یابی، تعمیر و ارسال کند.

ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.تا پیش از اینکه بخواهید دستگاه را برای ما ارسال کنید، خودتان بتوانید به راحتی مشکلات غیر پیچیده را رفع کنید.اما درصورت عدم موفقیت در این کار هر نوع تعمیری در مجموعه ما از تعویض قطعات تا تعمیر برد دستگاه به اصولی ترین و دقیقترین شکل امکان پذیر است.

استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ بهسازسرویس الزامی است. همانطور که قبلاً هم گفتیم یکی از مراحل تعمیر یک دستگاه رفع عیوب آن است این عیوب ناشی از عملکرد دقیق یک یا چند قطعه از مجموعه قطعات جاروبرقی است.لذا اینجا دو گزینه پیش رو داریم. اولی تعمیر قطعه معیوب در صورت امکان و دیگری تعویض آن قطعه با قطعه جدید است.متاسفانه سالهاست که ورود قطعات غیر استاندارد و تقلبی در بازار ایران و بعضی کشورها موجب شده است که نگرانی از تعویض قطعات در میان مصرف کنندگان وسایل برقی و لوازم خانگی وجود داشته باشد.

نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران

با توجه به اینکه برند سامسونگ برندی شناخته شده است.تولید قطعات بی کیفیت چینی، عرضه آن در بازار و جایگزینی این قطعات با قطعات اورجینال در شرکت های غیر مجاز رواج داشته است.چاره کار برای دوری از چنین مساله ای ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ بهسازسرویس است .

ما نیز به عنوان نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران از قطعات اصلی برای تعویض قطعات معیوب استفاده می کنیم.به گونه ای که شما می توانید از اصل بودن قطعات جدید اطمینان خاطر داشته باشید و نگران خرابی سریع این قطعات و آسیب زدن قطعات جدید به عملکرد سایر قطعات جاروبرقی سامسونگ نباشید.


رایج ترین دلایل خرابی و مشکلات جاروبرقی چیست؟
 

 

جاروبرقی باعث می شود کف اتاق تمیز و عاری از گرد و غبار باشد. همین کافیست تا آن را یک، بار همیشگی برای خانه های ایرانی بدانیم. با توجه به اینکه این وسیله برقی جزء وسایل پرکاربرد است و در طول هفته بارها و بارها از آن استفاده می کنیم، مستعد خرابی است و ممکن است ما بارها و بارها نیاز به تعمیر جاروبرقی داشته باشیم.

برای جلوگیری از پرداخت هزینه تعمیر برای دفعات متعدد تصمیم گرفته ایم که در این مطلب تکنیک هایی را آموزش دهیم که شما تا جای ممکن بتوانید ایرادات جزئی را خودتان رفع کنید. عیب خود را از لیست زیر انتخاب کنید تا ببینید چگونه باید جارو برقی خود را تعمیر کنید.

 • علت روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ

ممکن است ساده به نظر برسد، اما در اغلب موارد علت ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ این است که برق به دستگاه نمی رسد. ابتدا بررسی کنید که دستگاه به پریز برق متصل است یا نه. دلیل دیگری که موجب روشن نشدن جاروبرقی می شود این است که احتمالاً دستگاه بیش از حد گرم شده است.

 • خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی سامسونگ 

اگر جاروبرقی روشن شود اما روشن نماند، به احتمال زیاد مشکل دستگاه گرم شدن بیش از حد جاروبرقی است. دستگاه خود را از برق بکشید، کمی صبر کنید (اگر از اینکه چقدر باید منتظر خنک شدن دستگاه باشید اطمینان ندارید، دفترچه راهنما را بررسی نمایید). اگر بازهم مشکل حل نشد شاید لازم باشد یک فیوز حرارتی کوچک را تعویض کنید یا برای تعمیر جاروبرقی اقدام نمایید.

 • ضعیف بودن مکش جاروبرقی

انسداد شلنگ و فیلترها را بررسی کنید. در صورت مسدود بودن مشکل را برطرف سازید. همچنین توصیه می کنیم قبل از انجام هر کاری جهت رفع مشکل دستگاه، از خاموش بودن آن مطمئن باشید.پر بودن کیسه جاروبرقی سامسونگ در برخی موارد، کیسه جاروبرقی کاملاً پرشده است که از روشن شدن دستگاه جلوگیری می کند و شما برای رفع این مشکل، باید کیسه را خالی و یا تعویض نمایید.

 • سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ آسیب دیده

یکی دیگر از رایج ترین مشکلات سطحی  جاروبرقی های سامسونگ این است که یا سیم به درستی به جاروبرقی متصل نشده یا سیم دچار پارگی شده است. در صورت خراب شدن سیم باید سریعاً جهت تعمیر یا تعویض سیم اقدام کنید.

 • آسیب دیدن کلید روشن / خاموش جاروبرقی سامسونگ

کلید روشن و خاموش می تواند با گذشت زمان خراب شود و نیاز به تعویض دارد. هر چند جاروبرقی های مختلف دارای سوئیچ های مختلف هستند، اما تعمیر همه نوع آنها بسیار شبیه به یکدیگر هستند. در این حالت می توانید خودتان هم با کمی دانش فنی مشکل را برطرف کنید. اگر یک دستگاه اهم متر دارید وضعیت سوئیچ خاموش خود را با آن بررسی کنید. اگر جریان برق از آن عبور نمی کند یعنی موتور خراب شده است و باید جهت تعویض یا تعمیر موتور، دستگاه تان را به نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ ارسال کنید.

 • کارنکردن موتور جاروبرقی سامسونگ

بر خلاف آنچه برخی از تعمیرکاران تعمیر جاروبرقی میگویند در بسیاری از موارد می توان با تغییر قطعات موتور جاروبرقی آن را تعمیر کرد. درصد بالایی از موارد مشکلات جاروبرقی، به دلیل  مسدود شدن فیلترها یا استفاده بیش از حد از کیسه بوجود می آید. بنابراین احتمال اینکه نیاز به تعویض موتور باشد بسیار کم است.اگر جاروبرقی شما به درستی کار نمی کند و نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه دارد، میتوانید مشکل خود را با بهساز سرویس نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران و حومه  در میان بگذارید تا به مشکل شما رسیدگی شود.

 • سر و صدای بیش از اندازه جاروبرقی

سر و صدای زیاد جاروبرقی یکی دیگر از مواردی است که ممکن است برای دستگاه شما بوجود بیاید. وقتی جسمی نتواند از طریق شلنگ عبور کند، درون شلنگ سروصدای عجیب ایجاد می شود. خوشبختانه رفع این مشکل بسیار ساده است. اما اگر درون شلنگ چیزی گیر نکرده بود نیاز است دستگاه را به متخصص تعمیر جاروبرقی نشان دهید.

 • بوی ناخوشایند جاروبرقی

اگر بعد از استفاده از دستگاه متوجه پر شدن اتاق با بویی ناخوشایند شدید، سریعاً فیلتر را بررسی کنید. فیلتر جاروبرقی باید همیشه تمیز باشد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ (( بهسازسرویس))

اگر ساکن تهران و اطراف آن هستید و جاروبرقی شما نیاز به تعمیر دارد. میتوانید جهت تعمیر به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بهسازسرویس مراجعه نمایید تا فرآیند تعمیر دستگاه شما انجام شود.

سرویس و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

بهساز سرویس نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ در تهران و حومه آن را بر عهده دارد و مزایای ویژه ای برای مشتریان خود قائل است. شما با انتخاب این مجموعه معتبر و مجاز از خدمات زیر برخوردار خواهید شد.

 • گارانتی تعمیر
 • تعویض قطعات معیوب با قطعات فابریک
 • اعزام تعمیرکار در سریع ترین زمان ممکن
 • استفاده از مهارت تعمیرکاران دوره دیده
 • هزینه مناسب برای تعمیر و تعویض قطعات
 • پشتیبانی، پاسخگویی و احساس تعهد
 • سرعت بالا در عیب یابی و رفع نواقص دستگاه

اعزام نیروی تعمیرکار علاوه بر اینکه منجر به کاهش هزینه های حمل و نقل می شود شما را از دردسرهای انتقال دستگاه به تعمیرگاه که ممکن است به دستگاه نیز آسیب وارد کند آسوده خواهد کرد.

نتیجه اعتماد به نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ

هزینه خرید جاروبرقی جدید و نیاز به استفاده مکرر از این دستگاه موجب شده است که تعمیر درست و اصولی آن اهمیت بیشتری پیدا کند اما این امر میسر نخواهد شد مگر اینکه شما از خدمات نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ استفاده کنید،زیرا نمایندگی این شرکت امکانات مناسب از جمله پرسنل مسئولیت پذیر، تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه، قطعات اورجینال، مشاورین کاربلد و بسیاری موارد دیگر را دارد.

بهساز سرویس نمایندگی تعمیرجاروبرقی سامسونگ بهترین خدمات را در اختیار شما مشتریان قرار میدهد.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »