20 شعبه در تمام نقاط تهران

بررسی دلایل خرابی و تعمیر جاروبرقی فیلیپس

قبل از درخواست تعمیر جاروبرقی از نمایندگی معتبر بهتر است با عمده دلایل خرابی جاروبرقی آشنا شوید تا بتوانید بعضی از این موارد را خودتان در خانه مرتفع کنید.

در این مقاله از وبسایت تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس می خواهیم به بررسی دلایل خرابی و تعمیر جاروبرقی فیلپیس بپردازیم که عبارتند از:

دلایل خرابی جاروبرقی فیلیپس بخاطر چیست؟

موارد زیادی پیش آمده است که ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس به دلیل روشن نشدن دستگاه باشد. روشن نشدن دستگاه می تواند دلایل ساده یا پیچیده ای داشته باشد. بعضی مواقع روشن نشدن دستگاه جاروبرقی ربطی به خود دستگاه ندارد و دلیل آن عدم اتصال صحیح جریان برق است. برای رفع این موارد کافیست از اتصال درست دستگاه به پریز برق و قطع نبودن برق ساختمان مطمئن شوید. در موارد دیگر اما ضعیف شدن موتور دستگاه یا نقص در عملکرد برد موجب روشن نشدن جاروبرقی می شود.

تعمیر موتور و برد جاروبرقی یا تعویض آنها را به تعمیرکاران بهساز سرویس واگذار کنید تا این کار اصولی به شکل صحیح انجام شود.

چرا جاروبرقی فیلیپس خاموش می شود و بیش از اندازه داغ می کند؟

گاهی برای خاموش شدن ناگهانی دستگاه باید تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس واگذار کنید. این دلایل خرابی جاروبرقی فیلیپس می تواند مشکل در سیم پیچی دستگاه یا برد الکترونیکی آن باشد. اما همیشه اینگونه نیست و ممکن است دلیل خاموش شدن جاروبرقی داغ شدن بیش از اندازه باشد.

داغ شدن به سه دلیل عمده صورت می گیرد. مسدود شدن لوله، پر شدن کیسه، کثیف شدن فیلتر هوا که با شستشوی فیلتر یا تعویض آن، خالی کردن کیسه و رفع مسدود شدن لوله مشکل جاروبرقی حل خواهد شد. اما دلیل دیگر کار کردن طولانی مدت دستگاه است. هر 10 دقیقه یکبار دستگاه جاروبرقی فیلیپس را خاموش کنید تا استراحت کند.

مکش ضعیف جاروبرقی فیلیپس علتش چیست؟

از دیگر دلایل خرابی جاروبرقی فیلیپس مکش ضعیف جاروبرقی است که به دلیل ضعیف شدن موتور می باشد و چاره ای جز سرویس یا تعویض این قطعه توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس پیش پای شما نمی گذارد. این مساله بیشتر زمانی رخ می دهد که به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی یا گرفتگی فیلتر، گردو غبار داخل موتور دستگاه نفوذ کند.

به هیچ وجه اجازه ندهید کیسه پر شود و زمانی که 75 درصد از آن پر شد کیسه را خالی کنید. فیلترها را مرتب بشویید و چند وقت یکبار نیز آنها را تعویض کنید. مسیر لوله ها و خرطوم دستگاه را باز کنید تا آشغال ها و کرک و مو آن را مسدود نکرده باشد.

چرا جاروبرقی فیلیپس زیادی سروصدا داره؟

تمامی مواردی که موجب مکش ضعیف دستگاه می شوند می توانند سر و صدای زیادی در جاروبرقی ایجاد کنند. در کنار این موارد گاهی بلبرینگ ها در جای خود می لغزند و ایجاد صدای ناهنجار می کنند. تعویض بلبرینگ ها اگر با دقت و مهارت انجام نشود می تواند به موتور آسیب بزند. توصیه می کنیم این کار را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس بسپارید.

بوی سوختگی از دستگاه بیرون می آید چیکار کنیم؟

معمولاً بوی سوختگی همراه با دود است. این حالات نشان دهنده این مساله است که در سمت موتور دستگاه اتفاقی غیر طبیعی در حال رخ دادن است. پس قبل از آنکه موتور جاروبرقی بسوزد یا برای فهمیدن دلایل خرابی جاروبرقی فیلیپس دستگاه را از برق جدا کنید و با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس یعنی بهساز سرویس تماس بگیرید. علت بروز این اتفاق پر بودن کیسه و مسدود بودن فیلتر است که مانع از جذب گرد و غبار به داخل فیلتر شده است.

سیم جاروبرقی فیلیپس جمع نمی شود این یکی دیگر از دلایل خرابی جاروبرقی فیلیپس و تعمیر آن است.

ترکیبی از قطعات مختلف در کنار یکدیگر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس را تشکیل می دهند. یکی از این قطعات فنر سیم جمع کن است که باید مورد بررسی و حتی تعویض قرار بگیرد. سایر قطعات نیز اگر به درستی کار نکنند موجب بروز مشکل در سیم جمع کن می شوند. تعمیر سیم جمع کن توسط تعمیرکاران بهساز سرویس شما را از دردسرهای این کار پیچیده نجات می دهد.

برای جلوگیری از جمع نشدن سیم توسط سیم جمع کن بهتر است سیم را به طور کامل از دستگاه بیرون نیاورید. زیرا در این صورت با یک کشیدگی ناخواسته هنگام جاروکشیدن سیم جمع کن روبه رو میشوید.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا جهت اقدام برای سرویس قطعاتی مانند موتور جاروبرقی فیلیپس با همکاران ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران حرفه ای بهساز سرویس را به سمت شما اعزام کنند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در تهران (غرب، شرق، جنوب، شمال)

اگر دستگاه جاروبرقی فیلیپس شما به هر دلیل معیوب شده باشد هیچ گزینه ای نمی تواند بهتر از بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس باشد. شما با انتخاب تعمیرگاه مجاز و نمایندگی معتبر علاوه بر امکان استفاده از دانش تعمیرکاران دوره دیده می توانید از جایگزینی قطعات فابریک به جای قطعات معیوب مطمئن شوید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »