20 شعبه در تمام نقاط تهران

راهنمای ارسال سفارش

تحویل فوری با پیک بهساز سرویس در تهران

delivery behsazطبق این امکان مشتریان تهرانی در هر نقطه شهر تهران، میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری بهساز سرویس در کمتر از چند ساعت قطعه خود را در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند.

هزینه ارسال:

ارسال کلیه سفارشات بالای پانصد هزار تومان بصورت رایگان می باشد.

و هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از پانصد هزار تومان، مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان به تمام نقاط تهران می باشد.

 

تحویل فوری با پُست و تیپاکس برای مشتریان شهرستان

بهساز سرویس برای رفاه مشتریان و ارسال فوری، امن و مطمئن قطعات به نقاط مختلف ایران (به جز تهران) همکاری با تیپاکس و پست را انتخاب کرده است.مهم نیست که در کدام شهر سکونت دارید، مهم این است که تصمیم بگیرید بدون دردسر کالا یا خدمات دلخواه تان را خریداری  و درخواست کنید و در کمترین زمان ممکن و البته با اطمینان در آدرس مدنظرتان دریافت کنید. بهساز سرویس به کلیه مشتریانش در سراسر کشور خدمات ارائه می دهد و قطعات درخواستی شما از طریق پست یا تیپاکس  برای شما ارسال می گردد. (انتخاب بین تیپاکس و پست  برای ارسال قطعات به سرعت در ارسال مرسوله  به شهر شما و نوع قطعه بستگی دارد).

درخواستهای مشتریان تا ساعت ۱۴ هر روز تحویل پست و یا  تیپاکس می گردد و در چرخه ارسال قرار می گیرد. درخواست های پس از ساعت ۱۴ و یا درخواستهای روزهای تعطیل، اولین روز کاری  بعد ارسال می گردد.

هزینه ارسال:

ارسال کلیه سفارشات بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان بصورت رایگان می باشد.

و هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از یک میلیون و پانصد هزار تومان، با تعرفه مصوب اداره ی پست یا تیپاکس محاسبه میشود.

نکته مهم:

به هنگام تحویل کالا حتما همان موقع از سالم بودن کالا مطمئن شوید (زیرا کالای ارسالی توسط شرکتهای ارسال مثل پست، تیپاکس و … بیمه می شوند) تا در صورت آسیب رسیدن (که البته احتمال آن معمولا خیلی کم است) بتوان پیگیر خسارت از آنها شد.