راهنمای ارسال سفارش

تحویل فوری با پیک بهساز سرویس در تهران

delivery behsazطبق این امکان مشتریان تهرانی در هر نقطه شهر تهران، میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری بهساز سرویس در کمتر از چند ساعت قطعه خود را در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند.

هزینه ارسال:

ارسال کلیه سفارشات بالای پانصد هزار تومان بصورت رایگان می باشد.

و هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از پانصد هزار تومان، مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان به تمام نقاط تهران می باشد.

 

تحویل فوری با پُست و تیپاکس برای مشتریان شهرستان

بهساز سرویس برای رفاه مشتریان و ارسال فوری، امن و مطمئن قطعات به نقاط مختلف ایران (به جز تهران) همکاری با تیپاکس و پست را انتخاب کرده است.مهم نیست که در کدام شهر سکونت دارید، مهم این است که تصمیم بگیرید بدون دردسر کالا یا خدمات دلخواه تان را خریداری  و درخواست کنید و در کمترین زمان ممکن و البته با اطمینان در آدرس مدنظرتان دریافت کنید. بهساز سرویس به کلیه مشتریانش در سراسر کشور خدمات ارائه می دهد و قطعات درخواستی شما از طریق پست یا تیپاکس  برای شما ارسال می گردد. (انتخاب بین تیپاکس و پست  برای ارسال قطعات به سرعت در ارسال مرسوله  به شهر شما و نوع قطعه بستگی دارد).

درخواستهای مشتریان تا ساعت ۱۴ هر روز تحویل پست و یا  تیپاکس می گردد و در چرخه ارسال قرار می گیرد. درخواست های پس از ساعت ۱۴ و یا درخواستهای روزهای تعطیل، اولین روز کاری  بعد ارسال می گردد.

هزینه ارسال:

ارسال کلیه سفارشات بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان بصورت رایگان می باشد.

و هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از یک میلیون و پانصد هزار تومان، با تعرفه مصوب اداره ی پست یا تیپاکس محاسبه میشود.

نکته مهم:

به هنگام تحویل کالا حتما همان موقع از سالم بودن کالا مطمئن شوید (زیرا کالای ارسالی توسط شرکتهای ارسال مثل پست، تیپاکس و … بیمه می شوند) تا در صورت آسیب رسیدن (که البته احتمال آن معمولا خیلی کم است) بتوان پیگیر خسارت از آنها شد.