20 شعبه در تمام نقاط تهران

عیب یابی و تعمیرات مایکروفر سامسونگ در خانه

آموزش تعمیر مایکروفر سامسونگ در خانه

در این مطلب از تعمیرگاه تخصصی بهساز سرویس در تهران به نکاتی اشاره کرده ایم که شما را مجبور به تعمیر مایکروفر سامسونگ در خانه می کند. اگر ساکن تهران و اطراف آن هستید، نگران تعمیر مایکروفر سامسونگ خود نباشید، کافیست به جای ریسک تحویل دادن دستگاه خود به تعمیرکاران بی تجربه و شرکت های نامعتبر با شماره تماس های بهساز سرویس تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده خود را به محل شما اعزام کنیم.

مایکروفر سامسونگ من در خانه روشن نمی شود علت چیست؟

چک کنید که دستگاه به درستی به برق متصل شده باشد یا برق ساختمان قطع نباشد. مورد بعدی بررسی موتور دستگاه یا برد آن است. برای بررسی برد و موتور دستگاه با همکاران ما جهت اعزام تعمیر کار تماس بگیرید.

تعمیرات مایکروفر در منزل

مایکروفر سامسونگ غذا را گرم نمی کند؟

یکی از علل رایج در تعمیر مایکروفر سامسونگ در خانه این است که دستگاه قادر به گرم کردن غذا نیست. سه قطعه درگیر در روند گرم کردن غذا دیود، مگنترون و برد دستگاه هستند. در صورت بروز چنین مشکلاتی باید این دو قطعه بررسی و تعویض شوند. در مورد برد نیز اگر تعمیرکار مهارت کافی را داشته باشد می تواند قطعه معیوب روی برد را شناسایی و آن را تعمیر یا تعویض کند. در غیر این صورت تعویض کلی برد انجام می شود.

نچرخیدن ظرف داخل مایکروفر بخاطر چیست؟

اگر ظرف داخلی مایکروفر نمی چرخد باید فیکس کننده و غلتک آن را بررسی کنید. شاید باقی مانده ای از غذا یا ماده خوراکی زیر سینی گیر کرده باشد. همچنین ممکن است برد توان تامین ولتاژ را نداشته باشد که با تعویض یا تعمیر آن مشکل حل خواهد شد. مورد بعدی بررسی موتور گردان دستگاه است که زیر سینی قرار می گیرد. اگر می توانید این موتور را تعویض کنید و اگر نه، تعمیر کاران بهساز سرویس با بررسی و سرویس موتور می توانند به شما در تعمیر مایکروفر سامسونگ کمک کنند.

چرا مایکروفر سامسونگ جرقه می زند؟

یکی از مواردی که کاربران دستگاه های مایکروفر سامسونگ را مجبور به تعمیر مایکروفر می کند جرقه زدن های داخل دستگاه است. دلیل اصلی این اتفاق استفاده از بعضی ظروف نامناسب است. بدین منظور ظروف فلزی و فویل را داخل دستگاه نذارید و به توصیه های فروشندگان در مورد ظرف های مناسب دستگاه های مایکروفر توجه کنید.

علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر چیست؟

دستگاه های مایکروفر داری اجزای مختلفی هستند که یکی از مهم ترین آنها فیوز حرارتی است. فیوز های حرارتی مانع از این می شوند که گرمای زیاد به مایکروفر آسیب بزند. لذا در صورت بروز این اتفاق فیوز سوخته و جریان قطع می شود. در بخش بعد خواهیم گفت که چرا مایکروفر سامسونگ بیش از اندازه گرم می شود.

اگر مایکروفر سامسونگ بیش از اندازه داغ شد چیکار کنیم؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که داغ شدن بیش از اندازه مایکروفر می تواند بسیار خطرناک باشد. داغ شدن دستگاه به موتور و سایر اجزا آسیب می زند و ممکن است هزینه بالایی را برای تعمیر مایکروفر سامسونگ در خانه بر دوش شما بگذارد. دلایل داغ شدن مایکروفر معیوب شدن سیم پیچ دستگاه، موتور یا برد است که تعمیرکاران به رفع این موارد کمک می کنند.

تعمیر مایکروفر سامسونگ در خانه

با وجود همه موارد بالا در نظر داشته باشید که اگر فن به درستی وظیفه تهویه را انجام ندهد نیز دستگاه به شدت داغ می کند. برای گردش هوای مناسب باید 4 طرف دیواره بیرونی مایکروفر مقداری آزاد باشد.

اگر مایکروفر سامسونگ سر و صدای زیاد داشت چیکار کنیم؟

خراب شدن فن یا مگنترون می تواند موجب سر و صدای دستگاه مایکروفر شود. برای تعمیر مایکروفر سامسونگ در این مواقع این دو قطعه را بررسی کنید و قطعه معیوب را با قطعه اصل جایگزین نمایید. مورد بعدی که باید بررسی شود نیز موتور دستگاه است.

تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران

تعمیر مایکروفر در برندهای مختلف باید با مهارت و دقت انجام شود. اما نکته مهم این است که اگر قرار بر جایگزینی قطعات معیوب با قطعات جدید باشد باید از قطعات اورجینال استفاده کنید. عدم استفاده از قطعات فابریک هر برند کل عملکرد دستگاه را زیر سوال می برد و موجب خرابی مجدد قطعه مورد نظر و حتی آسبیب خوردن به سایر قطعات می شود.

مجوعه حرفه ای بهساز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران علاوه بر استفاده از قطعات اصلی و اورجینال همواره بهترین و بهینه ترین روش را برای تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر مایکروفر در نظر می گیرد. تعمیر در سریع ترین زمان ممکن، گارانتی تعویض، اعزام تعمیرکاران مسئولیت پذیر و قابل اطمینان همگی بخش از آن چیزی است که موجب رضایت مشتریان بهساز سرویس شده است.

در پایان پیشنهاد می کنیم حتما مقالات بخش آموزش تعمیرات مایکروفر بخصوص مقاله راهنمای خرید مایکروفر را که تیم تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس تهیه کرده مطالعه نمائید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »