20 شعبه در تمام نقاط تهران

راهنمای خرید یک بخارشوی خوب

نکاتی که بهنگام خرید یک بخارشوی خوب و باکیفیت باید بدانید و رعایت کنید.

خرید بخارشوی خوب، آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند از کف آشپزخانه گرفته تا فرش و تودوزی، حتی می توانید پنجره های خود را با یک دستگاه بخارشوی خوب تمیز کنید.

خرید بخاری شوی خوب و باکیفیت زیرنظر بهترین کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس و مشاوران فروش بخارشوی در تهران و نمایندگی معتبر تعمیرات بخارشوی دلونگی در تهران

قبل از خرید بخارشوی تحقیق کاملی در مورد برندها انجام دهید.

تجهیزات پاکسازی سنتی به طور کلی بر روی ارائه یک جلوه و نمای تمیز به شما متمرکز هستند اما تمیز کردن با بخارشوی دارای بعضی مزایای سلامتی نیز هست.

بخار شوی به عنوان یک وسیله چند منظوره که برای تمیز کردن به مواد شوینده نیاز ندارد باید کیفیت و کارایی مناسب داشته باشد.

بخار وارد شده به یک سطح با فشار زیاد، بخار خشک ایجاد می کند که موجب حذف گرد و خاک و چربی می شود.

در خرید بخارشوی دقت کنید.

زیرا یک شکایت معمول از این دستگاه ها این است که برخی از بخارشوی ها زمین را مرطوب می کنند و این می تواند ناامید کننده باشد.اگر این مسئله برای شما مهم است قبل از خرید کاملاً تحقیق کنید.

راهنمای خرید بخارشوی

انواع بخارشوی های مناسب خرید

سه نوع اصلی بخارشوی وجود دارد که در ابتدا باید در مورد خرید نوع مناسب با نیازتان تحقیق و بررسی کنید.

اگر شما می خواهید سطوحی مانند کف آشپزخانه را تمیز کنید، یک بخارشوی ساده این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

اما اگر به دنبال چیزی هستید که بتواند انواع سطوح را تمیز کند و از پس هزینه آن هم بر بیایید، یک دستگاه بخارشوی سیلندری با تعداد زیادی لوازم جانبی برای تمیز کردن همه چیز از تشک ها گرفته تا کاشی و روکش مبلمان ماشین برای شما گزینه بهتری است. تصور نکنید که یک مدل سیلندری تمام نیازهای شما را برآورده می کند بعضی از آنها می توانند در روکش مبلمان استفاده شوند. برخی دیگر اما برای این کار مناسب نیستند.

شستشوی بخار

بخارشوی ها سبک وزن و تقریباً شبیه یک موتور ساده هستند که با کمی مایع اضافی کار می کنند. بسیاری از آنها دارای یک سر مفصل گردان و دو لولا هستند که حرکت در اطراف موانع و مبلمان را آسان می کند. از آنها می توان در کف های سخت مانند کاشی استفاده کرد. بعضی از آنها دارای کنترل بخار متغیر هستند تا از آنها در کف های لمینت و چوب استفاده شود. همچنین می توانید برخی از مدل ها را برای استفاده به منظور تمیز کردن فرش ها انتخاب کنید. در خرید هر وسیله ‌ای باید امکانات کاربردی و منحصر بفرد آن مورد توجه قرار گیرد که بخارشوی ‌ها نیز شامل این قانون می شوند.

موارد زیر را باید برای خرید بخارشوی خوب مد نظر قرار دهید.

  • نوع و تعداد سری‌ ها

کیفیت و انواع سری ‌ها باعث می‌شوند تا شما بتوانید نسبت به اینکه برای کدام موارد از آنها استفاده می کنید انتخاب درستی داشته باشید.

به طور مثال فرش ‌ها، درز‌ها ، شیشه، دیوار‌ها، سرامیک و مبلمان هر کدام سری مناسب خود را طلب می کنند.

  • سیستم ضد چکه

خروج آب به همراه بخار در حین کار با بخارشوی ها یکی از مشکلاتی است که بیشتر بخارشوی ها دارند، اگر این مسئله برای شما خیلی مهم است این مورد را در نظر داشته باشید، هنگام خرید بخارشوی دستگاهی را انتخاب کنید که دارای قابلیت ضد چکه باشد.

  • دکمه تنظیم درجه بخار

یکی از فاکتورهای مهم خرید بخارشوی قابلیت تنظیم درجه حرارت بخار خروجی است، مثلا برای تمیز کردن لکه‌ های چربی درجه‌ حرارت بخار باید بالاتر باشد.

  • دکمه اتوماتیک خروج بخار

در بخارشوی هایی که این قابلیت را دارند نیازی به نگه داشتن شاسی خروج بخار نمی باشد.

مشخصات یک بخارشوی خوب و باکیفیت

 

  • وزن بدنه

قبل از خرید بخارشوی حتما به وزن دستگاه توجه کنید تا راحتی کار با آن برایتان فراهم شود.

  • اﯾﻤﻨﯽ

دﻣﺎی ﺑﺎﻻی ﺑﺨﺎر در صورت نداشتن تجهیزات استاندارد و ایمنی ممکن است باعث ایجاد ﺳﻮﺧﺘﮕﯽ ﻫﺎی ﺷﺪﯾﺪ در افراد شود.

داﺷﺘﻦ امکاناتی نظیر ﺳﻮﭘﺎپ ﻗﻔﻞ ﮐﻨﻨﺪه ﺧﻮدﮐﺎر درب ﻣﺨﺰن، ﻣﺨﺰن ﺿﺪ اﻧﻔﺠﺎر و ﻗﻔﻞ ﮐﻮدک از مواردی است که باید هنگام خرید بخارشوی مناسب به آن دقت کنید.

  • گنجایش

معمولا ظرفیت های موجود در بازار بین ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳ لیتر است که پیشنهاد ما به شما بخارشویهایی است که امکان اضافه کردن آب در هنگام کار با دستگاه را داشته باشد.

  • توان

توان بخارشوی نشان دهنده قدرت و کیفیت دستگاه در هنگام تولید بخار است، توان مصرفی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات برای استفاده خانگی مناسب هستند، هرچقدر توان دستگاه بخارشوی بالاتر باشد در مدت زمان کمتری آب درون مخزن به بخار تبدیل می شود.

  • طول سیم بخارشوی‌

از موارد دیگری که هنگام خرید بخارشوی خوب و مناسب باید مد نظر قرار گرفته شود طول سیم آن است. اگر طول سیم بخارشوی‌ بلند باشد به راحتی تمام اتاق را جارو خواهید کرد. معمولا بهتر است طول آن کمتر از 6 متر نباشد.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »