20 شعبه در تمام نقاط تهران

چرا جاروبرقی هیتاچی را انتخاب کنیم؟

همه چیز درباره جاروبرقی هیتاچی

 جاروبرقی هیتاچی که توسط مهندسان حرفه‌ای ژاپنی ساخته شده است  هم به صورت سطلی و هم به شکل معمولی  موجود است. این جاروبرقی همانند جاروبرقی بدون کیسه بی شک مزایا و معایبی دارد که در این مقاله از سایت تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس با آن آشنا خواهیم کرد.

جاروبرقی هیتاچی رنگ‌ های مختلفی دارد از جمله نقره‌ای، سفید، مشکی، قرمز، بژ و استیل نقره‌ای.

دارا بودن فیلتر ضد حساسیت پنج مرحله‌ای جاروبرقی هیتاچی، امکان تغییر میزان مکش را دارد. این جاروبرقی با موتور و توان‌ های مصرفی مختلف موجود است.

مزایای جاروبرقی هیتاچی

به دلیل بزرگ بودن حجم آن نسبت به جاروبرقی‌ های دیگر مخزن بزرگی تری هم برای نگهداری آشغال‌ها دارد.

 جارو  برقی هیتاچی به دلیل قدرت مکش بالایی که دارد قدرت تمیز کنندگی و مکش آن هم تقریبا ۱۰۰ درصد از جارو برقی معمولی بیشتر است.

mazaya hitachi

جاروبرقی سطلی هیتاچی قابلیت جذب مایعات از سطوح را دارد و بدنه فلزی آن بسیار مقاوم است.

طول سیم جاروبرقی هیتاچی بسیار زیاد است و قابلیت استفاده برای همه قسمت‌های منزل را توسط کلگی چرخانی که دارد ممکن می‌ کند.

دارا بودن سیم جمع کن اتوماتیک

خالی کردن مخزن زباله به آسانی

از این جارو به دلیل سایز بزرگ و قدرت موتوری که داردمیتوان برای تمیز کردن محیط‌های صنعتی نیز استفاده کرد.

جمع‌ بندی نهایی

در نتیجه در می‌ یابیم که جاروبرقی‌ های سطلی هیتاچی مزایای بیشتری نسبت به شکل‌ های معمولی آن دارند اما ظاهر آن‌ ها به اندازه جاروبرقی‌ های معمولی هیتاچی شکیل نیست.

کسانی که به قدرت و کارایی جاروبرقی اهمیت می‌ دهند باید از نوع سطلی جاروبرقی هیتاچی و کسانی که در کنار قدرت و کارایی به ظاهر نیز اهمیت می‌ دهند و این مسئله برایشان مهم است باید از نوع معمولی جاروبرقی هیتاچی خریداری کنند.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »