20 شعبه در تمام نقاط تهران

جاروبرقی چند وات خوب است؟

جاروبرقی چند وات خوبه

این روزها جاروبرقی نقش پر رنگی در خانه و محل کار ما ایفا می کند. زیرا نظافت و غبار روبی بدون آن امری غیر ممکن و محال به نظر می رسد و در واقع هم همین طور می باشد و رسیدن به تمیزی و نظافت بدون جاروبرقی کاری سخت و طاقت فرسا می باشد. بنابراین اگر برای خرید جاروبرقی سری به بازار ها و مراکز خرید زده باشید متوجه می‌ شوید که جاروبرقی های متنوعی با ظاهر  و ابعادهای مختلف در بازار موجود می باشند. اگر چه در نهایت همه جاروبرقی ها یک نیاز را تأمین می‌ کنند و کارآیی یکسانی دارند اما بعضی از  جاروهای موجود در بازار دارای آپشن های متفاوت و ویژگی های خاصی می باشند که این گزینه وجه تمایز جارویی نسبت به جاروی  دیگر به حساب می آید.

در این مطلب سعی بر این داریم که مشخصاتی در مورد انواع جاروبرقی ها و قدرت مکش و قدرت موتورآنها در اختیارتان بگذاریم تا شما راحت تر و آگاهانه تر انتخاب کنید.

با بهساز سرویس نمایندگی معتبر تعمیرات لوازم خانگی در تهران همراه باشید.

 

یکی از گزینه های مهم برای انتخاب جاروبرقی قدرت مکش موتور دستگاه می باشد که با عدد مشخص می شود و واحد آن (وات) می باشد.

اصولاً جاروبرقی هایی که برای مصارف خانگی طراحی می شوند قدرت موتور آن ها بین ۵۰۰ تا ۲۵۰۰ وات می باشند اما توجه داشته باشید وقتی صحبت از وات در میان باشد منظور قدرت موتور جارو می باشد. اما در این میان برای انتخاب بهتر حتما به قدرت مکش جاروبرقی هم توجه کنید. قدرت مکش یا Air watt عددی کمتر از توان موتور یا همان وات  خواهد بود. مطمئنا موتوری که وات بالاتری دارد قدرتمندتر می‌ باشد و کارایی بهتری دارد. اما مکش بین دو جاروبرقی با توان موتور یکسان می تواند بسیار متفاوت باشد. در  نهایت به این نتیجه می‌رسیم که قدرت مکش با قدرت موتور متفاوت می باشد و عواملی چون طراحی جارو، پارویی و لوله خرطومی در قدرت مکش نهایی نقشی بسیار تعیین کننده ای دارند.

در انتخاب جاروبرقی حتماً به Air watt آن و لوازم جانبی جاروبرقی توجه فرمایید و برای امتحان قدرت موتور و توان مکش جاروبرقی هرگز خرطومی و لوله را از آن جدا نکنید، زیرا بعضی از فروشنده ها برای بیشتر نشان دادن توان مکش و قدرت موتور جاروبرقی از این ترفند استفاده می‌کنند و شما را فریب می دهند.پس همیشه قدرت مکش جاروبرقی را با وصل کردن لوازم جانبی آن از قبیل لوله خرطومی و پارویی و غیره…. امتحان کنید تا خرید هوشمندانه ای داشته باشید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »