20 شعبه در تمام نقاط تهران

جاروبرقی چند کالری از ما می سوزاند؟

میزان سوزاندن کالری که انسان در هر فعالیت و تحرکی می سوزاند بسته به میزان و شدت آن متفاوت می باشد. کشیدن جاروبرقی نمی‌ تواند فعالیت فان و جالبی برای ما باشد. اما در زندگی روزمره واقعاً لازم‌ الاجراست و برای نظافت و پاکیزگی نمی‌توان آن را کنار گذاشت و از آن گذشت. جاروکشی اگرچه در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد اما نقش مهمی در سوزاندن کالری دارد.

میزان سوزاندن کالری با انجام جاروبرقی کشیدن در خانه 

نیم ساعت کشیدن جاروبرقی حدوداً ۱۰۰ کالری می سوزاند بنابراین اگر شما برای جاروکشی حدود یک ساعت وقت بگذارید حدودا ۲۰۰ کالری می سوزانید. حال اگر جاروکشی را به همراه تی کشی انجام دهید انرژی بیشتری را می سوزانید.

توجه داشته باشید که به هنگام کشیدن جاروبرقی، به طور مداوم جارو را از  یک دست به دست دیگر تان بدهید و سعی کنید که  کف زمین را هم تی بکشید تا سوزاندن کالری شما بالاتر برود. در نتیجه جاروکشی می‌ تواند ترفندی باشد برای افرادی که تنبل هستند و  انگیزه ای برای ورزش کردن و رعایت رژیم‌های لاغری ندارند.

جاروکشی در منزل کاری ساده برای سوزاندن کالری

جاروکشی کاری مناسب و ساده برای سوزاندن کالری شما به شمار می‌رود پس برای کالری سوزی دست از تنبلی کردن بردارید و کارهای خانه را خودتان  انجام دهید دقت داشته باشید که  انجام کارهای خانه شباهت زیادی به فعالیت‌های ورزشی دارد و می تواند به مانند آنها برای شما  چربی سوزی کند.

انجام دادن یک ساعت از کارهای خانه همانند جارو زدن و سابیدن کف سرامیک ها خانه را تمیزتر و بدن شما را لاغرتر می کند. مطمئنا کالری سوزی به این شکل جذابیت های خودش را دارد و همیشه می توانید از آن استفاده کنید شاید انجام این کارها به نظر ساده بیاید اما انجام دادن روزانه آنها در مجموع انرژی زیادی را از شما می گیرد و کالری سوزی به این صورت نه  برای شما روزمرگی و نه نیاز به زمان اضافی  و جداگانه دارد.

انجام دادن کارهای روزانه به هدف لاغر شدن شاید انگیزه خوبی برای تمیز کردن خانه باشد و سبب شود شما با یک تیر دو نشان بزنید هم کالری سوزی کنید و هم همیشه  منزلی تمیز و مرتب داشته باشید.

بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات مجاز لوازم خانگی در تهران از شما بابت همراهی در این مقاله کمال تشکر را دارد.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »