20 شعبه در تمام نقاط تهران

آموزش تعمیر بخارشوی کنوود

در این بخش از سری مقالات آموزش تعمیرات بخارشوی از وبسایت تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس به آموزش تعمیر بخارشوی کنوود در خانه پرداخته ایم. در این مقاله ضمن بیان دلایل معیوب شدن دستگاه و روش عیب یابی آن گفته ایم که در صورت لزوم چه مواقعی باید دستگاه را برای تعمیر به نمایندگی تعمیرات بخارشوی کنوود ارسال کنید.

مراحل تعمیر بخارشوی کنوود چیست؟

مهمترین بخش در تعمیر بخارشوی کنوود عیب یابی دستگاه است. تا زمانی که شما نتوانید عیب یابی انجام دهید مسلما در رفع آن نیز موفق نخواهید شد. اما عیب یابی سریع دستگاه نیاز به تجربه دارد. یک تعمیرکار با تجربه مانند یک پزشک با جمع آوری اطلاعات و مشاهده وضعیت دستگاه می تواند مشکل را شناسایی و بهترین راه حل را برای آن ارائه دهد.

ما این تجربیات را در وبسایت تخصصی بهساز سرویس در اختیار شما قرار داده ایم تا شما با مطالعه مقالات بتوانید سریعا به سراغ دلایل احتمالی معیوب بودن دستگاه و قطعات آن بروید.

دلایل معیوب بودن بخارشوی کنوود و تعمیر آن چیست؟

دلایل متعددی وجود دارد که نیاز به تعمیر بخارشوی کنوود پیدا می کنیم. اما رفع برخی از این موارد باید توسط یک تعمیرکار تخصصی انجام شود. در این مطلب به این موارد اشاره نخواهیم کرد و صرفاً تعمیراتی را بازگو می کنیم که شما بتوانید آن را در خانه انجام دهید.

1. بخار ندادن بخارشوی

یکی از رایج ترین دلایل مراجعه برای تعمیر بخارشوی کنوود بخار ندادن دستگاه است. بهتر است ابتدا آب مخزن را چک کنید که پر باشد. اگر آب مخزن پر بود اما دستگاه بخار نکرد مشکل به احتمال بسیار زیاد رسوب داخل دستگاه و خروجی آن است. این رسوب به علت استفاده از آب سخت در بخارشوی است که بعد از بخار شدن املاح آن بر روی نازل، شلنگ، خروجی و حتی درب مخزن ایجاد رسوب کرده است. به همین دلیل است که استفاده از آب معدنی و مقطر مورد تاکید تعمیرکاران بخارشوی کنوود است. دقت کنید که گاهی این رسوب می تواند منجر به تعویض دیگ بخار و سایر قطعات دستگاه شود که می تواند هزینه بالایی داشته باشد.

2. روشن نشدن بخارشوی

برای رفع این مشکل نیز ابتدا به سراغ ساده ترین احتمال می رویم. بدین منظور ابتدا باید اتصالات را چک کنید. اگر دستگاه را به واسطه سه راهی، تبدیل و غیره به پریز برق وصل کرده اید، ممکن است آنها دچار مشکل شده باشند  یا این واسطه ها را تعویض کنید یا دستگاه دیگری را با آنها چک کنید. اگر مشکل حل نشد به سراغ احتمالات دیگر می رویم.

اگر دستگاه بخارشوی شما به یکباره خاموش شد علت می تواند داغ شدن بیش از اندازه دستگاه باشد. داغ شدن زیاد منجر به فعال شدن سنسورهای حرارتی و خاموش شدن ناگهانی دستگاه می شود. بدین منظور باید بعد از مدتی استفاده کردن از دستگاه کمی به آن استراحت دهید تا خنک شود. داغ شدن دستگاه به موتور و سایر قطعات از جمله المنت آسیب خواهد زد.

علت دیگر می تواند نوسانات شدید برق باشد. به همین دلیل است که برای جلوگیری از مشکلات عمده و نیاز به هزینه سنگین برای تعمیر بخارشوی کنوود و موتور آن به شما توصیه می کنیم که از محافظ استاندارد برای اتصال دستگاه به برق استفاده کنید.

3. داغ شدن شلنگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما پیش بیاید این است که شلنگ، نازل و رابط های دستگاه بیش از حد داغ شوند. این رابط ها از آلیاژی ساخته شده اند که به راحتی داغ نشوند تا کاربران دستگاه به راحتی از آنها استفاده کنند. لذا اگر این حرارت باعث آزار شما می شود، باید به دنبال رفع مشکل باشید.

داغ شدن بیش از حد رابط به دلیل نشتی آنهاست. این نشتی می تواند به دلیل رسوب در خروجی، پارگی شلنگ، درست کار نکردن پمپ، مشکل در سنسورهای دستگاه و مواردی از این دست باشد. برای رفع این مشکل ابتدا شلنگ را جدا کرده و آن را از نظر داشتن پارگی چک کنید. سپس با استفاده از جرمگیر و فشار قوی آب رسوبات احتمالی را از بین ببرید. اگر مشکل رفع نشد نیاز است که برای تعمیر بخارشوی دلونگی خود آن را به بهساز سرویس ارسال کنید تا همکاران ما عیب یابی و رفع عیب را انجام دهند.

تعمیرات بخارشوی

4. مشکل در برد دستگاه

یکی از دلایل ضعیف کار کردن بخارشوی کنوود ممکن است معیوب شدن برد دستگاه باشد. تعمیر و تعویض برد کاری تخصصی است که توصیه می کنیم برای این منظور دستگاه را با هماهنگی های لازم و تماس با مجموعه بهساز سرویس برای ما ارسال کنید.

بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات بخارشوی کنوود در تهران

بهساز سرویس مجموعه ای کاملاً تخصصی برای دستگاه های برندهای مختلف است که با توانایی بالای تعمیرکاران و پرسنل خود توانسته نمایندگی تعمیرات این برندهای مطرح لوازم خانگی منجمله نمایندگی تعمیر بخارشوی کنوود در تهران را در اختیار بگیرد. چنانچه در رفع مشکلات دستگاه خود دچار مشکل شدید کار را به مهندسین خبره ما بسپارید تا با کمترین هزینه این روند را به نحو احسنت برای شما به انجام برسانند.

در صورتی که تعمیر قطعات کارساز نباشد ما از قطعات جایگزین اصلی برای حل مشکل بخارشوی کنوود بهره می بریم تا شما شاهد دستگاهی با همان کیفیت اولیه باشید. افتخار می کنیم که در تمامی سالهای فعالیت خود توانسته ایم رضایت شما را کسب کنیم و مجموعه ای قابل اعتماد برای شما باشیم.

مقالات پیشنهادی و کاربردی برای شما:

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »