کدام یک از جاروبرقی های ایرانی بهتر است؟

 در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین برندهای ایرانی در زمینه تولید جاروبرقی ایرانی آشنا کنیم تا اگر قصد خرید جاروبرقی با برند ایرانی را دارید انتخاب بهتر و عاقلانه تری داشته باشید.

همان طور که می دانید انتخاب بهتر بستگی به هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید دارد و مورد مهم دیگر سطح توقعات شما از کارکرد جاروبرقی می باشد. برای خرید جارو برقی به عواملی از قبیل قدرت جارو ، صدای آن و لوازم جانبی ، مصرف انرژی ،وزن  ، کیسه و مخزن ، طول سیم  و مدل جاروبرقی باید توجه کنید. تنها موردی که در مرحله آخر باید برای شما مهم باشد طراحی ظاهری جارو می باشد؛ زیرا جاروبرقی از وسایل لوکس منزل به شمار نمی رود و کارایی و کیفیت جارو خیلی مهم تر از نمای ظاهری آن می باشد. پس برای خرید جاروبرقی هرگز کیفیت را فدای نمای ظاهری جارو(کمیت)نکنید.

در این صفحه از تعمیرات لوازم خانگی| بهساز سرویس تعمیرگاه (نماینده) تعمیرات لوازم خانگی در تهران شما را با چند برند معروف ایرانی آشنا می‌کنیم که ارزش خرید دارند و با وجود کارایی مناسب از قیمت  پایین تری نسبت به انواع جاروبرقی های خارجی برخوردار می باشند.

 

جاروبرقی ایرانی پارس خزر

پارس خزر یکی از برندهای نام آشنا و باکیفیت ایرانی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد. جاروبرقی های پارس خزر دارای موتورهای پرقدرتی هستند که گارانتی و  خدمات پس از فروش مناسبی دارند. جاروهای پارس خزر علی رغم کیفیت و کارایی بالا از قیمت مناسبی نسبت به انواع خارجی آن برخوردار می باشند. جاروبرقی های پارس خزر می توانند سطح  توقعات و خواسته های  شما  از یک  جاروبرقی قوی و کارآمد را برآورده کنند. این جاروها در نبرد با گردو غبار همیشه پیروز میدان هستند.

این مورد مهم را به یاد داشته باشید که اگر جاروبرقی ایرانی پارس خزر شما با ایرادی روبرو شود شما هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین قطعات آن پیدا نخواهید کرد و می توانید قطعه معیوب را به راحتی در بازار بیابید. زیرا این جارو تولید داخل کشور می باشد و این دلیلی است که مشتریان را ترغیب به خرید جاروبرقی های پارس خزر می کند. در جمع بندی انجام شده به این نتیجه رسیدیم که جاروبرقی های پارس خزر بسیار پرقدرت می باشند، قیمت مقرون به صرفه ای دارند، بدنه جاروبرقی پارس خزر بادوام و زیباست، همچنین با خرید آن از کالای ایرانی و ملی حمایت کرده ایم ، قطعات آن به وفور در بازار موجود می باشد، پس برای خرید این جاروبرقی شکی نداشته باشید.

اگر جاروبرقی پارس خزر شما خراب شد و خواستین در منزل باز کنین تا عیب یابی کنین می تونین مقاله چگونه جاروبرقی پارس خزر را باز کنیم؟ را مطالعه کنین.

درباره جاروبرقی پاکشوما

 

 جاروبرقی ایرانی پاکشوما

وقتی به بازار می رویم و قصد خرید جاروبرقی ایرانی را داریم برند پاکشوما یکی از برندهایی می باشد که همواره فروشندگان لوازم خانگی خرید آن را به شما پیشنهاد می دهند. پاکشوما یکی از بهترین برندهای لوازم خانگی موجود در بازار ایران می باشد، جاروبرقی های این برند از کیفیت خوب و طول عمر بالایی برخوردار می باشند. قدرت موتور جاروبرقی این جاروها بسیار زیاد می باشد و مکش بالایی دارند، خدمات پس از فروش آن باعث حس اطمینان در شما میشود. این جارو ازدسته جاروهای بی صدای ایرانی به شمار می رود و جزء مقرون به صرفه ترین جاروبرقی های موجود در بازار ایران می باشد. این جارو را به علت طول عمر بالا و کیفیت مناسب برای خرید به شما پیشنهاد می دهیم. زیرا یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید برند ایرانی می باشد.

 

جاروبرقی ایرانی اسنوا

برند اسنوا یکی از برندهای مطرح لوازم خانگی در ایران و جاروبرقی ایرانی می باشد که به علت کیفیت خوب و طراحی زیبا در بین ایرانیان از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. جاروهای برند اسنوا دارای مصرف انرژی پایین و قدرت موتور و مکشی قوی می باشند. برند اسنوا با داشتن ۷۰۰ شعبه فعال در کشور بهترین خدمات پس از فروش را به خریداران خود ارائه می دهد. این برند با طراحی مناسب و کارایی بالا بیش از هر برند ایرانی دیگر با برندهای خارجی رقابت می کند. جاروبرقی های برند اسنوا به  نسبت جاروبرقی های خارجی قیمت مناسب تری دارند. جاروبرقی های برند اسنوا دارای طول عمر بالایی می باشند و شما با خرید آن تا سالهای سال می توانید از بابت خرید مجدد جاروبرقی آسوده خاطر باشید.

مشخصات فنی جاروبرقی های اسنوا

 

تعمیرات جاروبرقی در در تهران

جاروبرقی های ذکر شده در مقاله بالا همگی دارای کیفیت خوب و راندمان کاری بالا می باشند. 

گارانتی و خدمات پس از فروش جاروهای ذکر شده بهترین ها را به شما ارائه می دهند. اما اگر به هر دلیلی امکان استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی این جارو ها را نداشتید، برای تعمیر جارو برقی های خود به پرسنل با تجربه و کارآزموده بهساز  سرویس مراجعه کنید و مطمئن باشید که بهترین خدمات را از مجموعه خدماتی بهساز سرویس دریافت خواهید کرد.