معایب بخارشوی کارچر

بخارشوی کارچر چیست؟

در این مقاله قصد داریم معایب بخارشوی کارچر را برایتان بازگو کنیم. بخارشوی کارچر جزء یکی از معتبرترین برندها  در بین بخارشوهای دیگر می‎باشد که برای تمیز کردن سطوح‎ هایی از جمله: شیشه ‎ها، سرامیک و کاشی‎ها و اتوکردن لباس‎ها کاربرد دارد. دقت کنید که این دستگاه خانگی برای از بین بردن آلودگی‎ها و زدودن میکروب‎ها از سطوح مختلف بسیار کارایی دارد.

لازم به ذکر است که در حین استفاده از بخارشوی کارچر از مواد شوینده‎ شیمیایی از جمله عنصر تری اتیلن برای پر کردن مخزن یا پمپ بخارشوی استفاده نکنید. این بخارشوی نسبت به دستگاه‏های خانگی دیگر دارای وزن سبک و ابعاد کوچکتری است و به راحتی زیر مبلمان و کابینت‎ها جای می‎گیرد. در آخر اینکه این محصول از تجهیزات جانبی عالی برخوردار است که این ویژگی باعث جذب رضایت بسیاری از مشتریان بخارشوی کارچر شده است.

در ادامه‏ این مقاله از وبسایت تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس از معایب این دستگاه بحث خواهیم کرد.

carcher

 

معایب بخارشوی کارچر

1- یکی از معایب مهم این نوع دستگاه خانگی روشن نبودن چراغ چشمک در حین تمام شدن آب داخل مخزن بخارشوی و همچنین متصل نشدن فیلتر آن در داخل دستگاه می­باشد.

2- در صورتی که فیلتر  به خوبی در داخل دستگاه جای نگرفته باشد چراغ مخصوص به این بخش روشن شده و صدا می­دهد و به شدت بدنه ­ی دستگاه گرم می­شود.

3- در بسیاری از مواقع بخارشوی کارچر روشن نمی­شود و این باعث ایجاد مشکل بزرگ برای هر فردی که در حال تمیز کردن اجسام و لباس­های مد نظر خود هستند، می­شود.

4- در بعضی از مواقع که بخارشوی کارچر دو یا سه ساعت پشت سره هم روشن می­باشد، صداهای بسیار بلند و عجیبی را ایجاد کرده و این باعث اذیت کردن افراد می­شود.

5- در حین کار بایستی سیم این دستگاه خانگی را از مایعات، به خصوص آب دور نگهدارید زیرا احتمال برق گرفتگی یا جرقه زدگی را دارد.

6- اگر لوله ­ی انعطاف پذیر این نوع بخارشوی به لبه ی تیز یا اجسام برنده برخورد کند باعث بریدگی و کنده شدن لوله از دستگاه می­شود.

7- یکی دیگر از معایب بخارشوی کارچر، پاک نکردن لکه و چربی­های روی فرش و موکت­های روی زمین می­باشد که در بسیاری از مواقع بخارشوی این سطوح را به خوبی تمیز نمی­کند.

maayeb

8- توجه کنید در بعضی از مواقع بخار این نوع دستگاه گرما تولید نمی­کند و این باعث ماندن لکه یا چربی روی سطح موردنظر می­شود.

9- در حین کار بسیاری از افراد از لرزش دستگاه بخارشوی رنج می­برند و این یکی دیگر از عیب­های این دستگاه خانگی می­باشد.

10- همانطور که می­دانید سطح موردنظر بعد از تمیزکردن آن قسمت هنوز خیس می­باشد و این به خاطره نکشیدن کامل آب از روی آن سطح است.

11- این دستگاه قابلیت استفاده از مواد شوینده ­ی غیر استاندارد و ترکیب عنصر تری اتیلن که یک نوع مواد شیمیایی می­باشد را شامل نمی­شود.

12- امکان آبکشی فرش یا موکتی که از بخارشوی کارچر برای شست­شوی آن استفاده شده است را ندارند و این باعث خیس ماندن و ایجاد بوی بد در محل موردنظر خواهد شد.

13- این دستگاه در صورت خراب شدن فیلتر دیگر کار نمی­کند.

 

اگه نیاز به تعمیر بخارشوی خود داشتید می توانید از بخش درخواست آنلاین تعمیرکار سفارش خود را در سایت بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران ثبت کنید.