20 شعبه در تمام نقاط تهران

معایب بخارشوی کارچر

بخارشوی کارچر چیست؟

در این مقاله قصد داریم معایب بخارشوی کارچر را برایتان بازگو کنیم. بخارشوی کارچر جزء یکی از معتبرترین برندها  در بین بخارشوهای دیگر می‎باشد که برای تمیز کردن سطوح‎ هایی از جمله: شیشه ‎ها، سرامیک و کاشی‎ها و اتوکردن لباس‎ها کاربرد دارد. دقت کنید که این دستگاه خانگی برای از بین بردن آلودگی‎ها و زدودن میکروب‎ها از سطوح مختلف بسیار کارایی دارد.

لازم به ذکر است که در حین استفاده از بخارشوی کارچر از مواد شوینده‎ شیمیایی از جمله عنصر تری اتیلن برای پر کردن مخزن یا پمپ بخارشوی استفاده نکنید. این بخارشوی نسبت به دستگاه‏های خانگی دیگر دارای وزن سبک و ابعاد کوچکتری است و به راحتی زیر مبلمان و کابینت‎ها جای می‎گیرد. در آخر اینکه این محصول از تجهیزات جانبی عالی برخوردار است که این ویژگی باعث جذب رضایت بسیاری از مشتریان بخارشوی کارچر شده است.

در ادامه‏ این مقاله از وبسایت تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس از معایب این دستگاه بحث خواهیم کرد.

معایب بخارشوی کارچر

1- یکی از معایب مهم این نوع دستگاه خانگی روشن نبودن چراغ چشمک در حین تمام شدن آب داخل مخزن بخارشوی و همچنین متصل نشدن فیلتر آن در داخل دستگاه می­باشد.

2- در صورتی که فیلتر  به خوبی در داخل دستگاه جای نگرفته باشد چراغ مخصوص به این بخش روشن شده و صدا می­دهد و به شدت بدنه ­ی دستگاه گرم می­شود.

3- در بسیاری از مواقع بخارشوی کارچر روشن نمی­شود و این باعث ایجاد مشکل بزرگ برای هر فردی که در حال تمیز کردن اجسام و لباس­های مد نظر خود هستند، می­شود.

4- در بعضی از مواقع که بخارشوی کارچر دو یا سه ساعت پشت سره هم روشن می­باشد، صداهای بسیار بلند و عجیبی را ایجاد کرده و این باعث اذیت کردن افراد می­شود.

5- در حین کار بایستی سیم این دستگاه خانگی را از مایعات، به خصوص آب دور نگهدارید زیرا احتمال برق گرفتگی یا جرقه زدگی را دارد.

6- اگر لوله ­ی انعطاف پذیر این نوع بخارشوی به لبه ی تیز یا اجسام برنده برخورد کند باعث بریدگی و کنده شدن لوله از دستگاه می­شود.

7- یکی دیگر از معایب بخارشوی کارچر، پاک نکردن لکه و چربی­های روی فرش و موکت­های روی زمین می­باشد که در بسیاری از مواقع بخارشوی این سطوح را به خوبی تمیز نمی­کند.

8- توجه کنید در بعضی از مواقع بخار این نوع دستگاه گرما تولید نمی­کند و این باعث ماندن لکه یا چربی روی سطح موردنظر می­شود.

9- در حین کار بسیاری از افراد از لرزش دستگاه بخارشوی رنج می­برند و این یکی دیگر از عیب­های این دستگاه خانگی می­باشد.

10- همانطور که می­دانید سطح موردنظر بعد از تمیزکردن آن قسمت هنوز خیس می­باشد و این به خاطره نکشیدن کامل آب از روی آن سطح است.

11- این دستگاه قابلیت استفاده از مواد شوینده ­ی غیر استاندارد و ترکیب عنصر تری اتیلن که یک نوع مواد شیمیایی می­باشد را شامل نمی­شود.

12- امکان آبکشی فرش یا موکتی که از بخارشوی کارچر برای شست­شوی آن استفاده شده است را ندارند و این باعث خیس ماندن و ایجاد بوی بد در محل موردنظر خواهد شد.

13- این دستگاه در صورت خراب شدن فیلتر دیگر کار نمی­کند.

اگه نیاز به تعمیر بخارشوی خود داشتید می توانید از بخش درخواست آنلاین تعمیرکار سفارش خود را در سایت بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران ثبت کنید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »