20 شعبه درتهران

مخزن بخارشوی کارچر

همه چیز درباره مخزن بخارشوی کارچر در بهساز سرویس

بخارشوی خانگی کارچر انواع مختلفی دارد که هر کدام از این مدل‌ ها مخزن‌ های متفاوتی دارند از جمله:

  • تی بخارشوی کارچر

مخزن این مدل از بخارشو های کارچر روی دسته بخارشوی تعبیه شده و در مدت زمانی برابر با ۲۰ ثانیه گرم می‌شود و به علت کم حجم بودن مخزن بایستی تعداد دفعات بیشتری آن را پر کرد.

با بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران همراه باشید.

 

 

  • بخارشوهای سیلندری کارچر

 این نوع از بخارشوهای کارچر در مقایسه با نوع تی بخارشو دارای مخزن بزرگ‌ تری هستند.

 

  • بخارشوهای کوچک دستی کارچر

حجم مخزن این نوع از بخارشوهای کارچر بسیار کوچک است و به همین علت میزان بخار تولیدی آنها نیز کم خواهد بود.

 

  • بخارشوهای مکش دار کارچر

مدل مکش دار بخارشوهای کارچر دو مخزن به صورت جداگانه مخصوص آب تمیز و کثیف دارند و آبی که روی سطح قرار دارد و به اصطلاح کثیف است وارد مخزن کثیف بخارشوی می‌شود و کاربرد مخزن دیگر یعنی مخزن آب تمیز  این است که پس از کار با بخارشوی در سطح مورد نظر احتیاجی به تمیز کردن آن نیست.

 

نکاتی درباره مخزن بخارشوی کارچر

متناسب با کوچک‌ تر شدن مخزن بخارشوی تعداد دفعات پر کردن آن نیز افزایش می‌یابد.

  • مخزن بزرگ‌ تر یعنی صرف زمان و انتظار بیشتر برای گرم شدن آب درون مخزن که البته باعث کارکرد طولانی تر بخارشوی می‌ شود.
  • مخزن به کار رفته در مدل سیلندری خانگی بخارشوی کارچر بزرگ‌ تر از سایر مدل‌ های این جاروبرقی است که ظرفیت برخی از آنها به ۲ لیتر می‌رسد اما تی بخارشوها ظرفیت مخزن آنها بین ۲۵۰ الی ۴۵۰ میلی‌لیتر است توجه داشته باشید که مخزن‌ بخارشوهای کارچر متصل به دستگاه است و نمی‌توان آن را از وسیله جدا کرد و برای پر کردن آن بایستی آن را زیر شیر آب گرفت یا با استفاده از یک ظرف آن را پر کرد.

 

نکاتی در رابطه با گرم شدن مخزن آب بخارشوی کارچر

 باید قبل از اینکه بخارشوی کارچر را راه اندازی کنید از مدت زمانی که بخارشو احتیاج به گرم کردن آب دارد اطلاع داشته باشید که از عوامل موثر بر این مدت زمان می‌توان به دو مورد اشاره کرد پر شدن آب مخزن با آبی که هم دمای با محیط است یا آبی که سرد است و همچنین سایز مخزن بخارشوی کارچر.

مدت زمان گفته شده در تی بخارشو برابر با ۲۰ ثانیه و در مدل‌های بزرگ‌تر برابر با دو الی چند دقیقه است در نتیجه این فاصله زمانی برای گرم شدن آب درون مخزن بخارشوی ثابت نیست و در مدل‌ های مختلف بخارشوی کارچر متفاوت است.

 

ایمنی مخزن بخارشوی کارچر

بخارشوهای کارچر که بهترین مدل بخارشوی کارچر را می توانید از اینجا ببینید، دارای امکانات بی نظیری هستند که سطح ایمنی این دستگاه را به شدت بالا می‌برد از جمله این امکانات در رابطه با مخزن بخارشوی کارچر می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مخزن ضد انفجار بخارشوی کارچر
  • سوپاپی که به صورت خودکار درب مخزن بخارشوی را قفل می‌کند.
  • دارا بودن قفل کودک

اگر نیاز به تعمیر بخارشو داشتید می توانید با شماره تلفن 021-66369748 مربوط به بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات بخارشوی دلونگی در تهران و نمایندگی تعمیرات بخارشوی کنوود در تهران تماس بگیرید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »