20 شعبه در تمام نقاط تهران

مزایا و معایب بخارشوی کنوود

از مزایا و معایب بخارشوی کنوود چقدر می دانید؟

مزایا و معایب بخارشوی کنوود و آشنایی کامل و دقیق از آنها به شما بسیار می تواند در خرید مدل های مختلف بخارشوی کنوود کمک کند. بدون تردید معیارهای مختلفی برای خرید لوازم خانگی وجود دارد بر همین اساس همواره دانستن نقاط قوت و ضعف دستگاه می تواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد.

در این مقاله از وبسایت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس در تهران به عنوان نماینده تعمیر بخارشوی کنوود در تهران به مزایا و معایب این دستگاه می پردازیم.

خواندن این مطلب به شما در اتخاذ تصمیم برای خرید یک بخارشوی مناسب کمک خواهد کرد.

مزایا بخارشوی کنوود

مزایای متعددی متوجه دستگاه بخارشوی کنوود است که در این بخش به تفکیک این موارد را ارزیابی می کنیم.

  • کیفیت قطعات

در بحث بر سر بهترین مزایای یک دستگاه یکی از اولین مواردی که به ذهن خطور می کند کیفیت قطعات دستگاه است.

در مورد برند ژاپنی کنوود صحبت بر سر قطعاتی با کیفیت و ارگونومی مثال زدنی است.

از قطعات خارجی همچون لوله، برس، آلیاژ بدنه، شلنگ و غیره گرفته تا قطعات داخلی مانند موتور و برد، با یک دستگاه تمام عیار روبرو هستید.

جنس لوله دستگاه در مقابل حرارت بسیار مقاوم است و به راحتی تحت تاثیر گرما بخار آب قرار نمی گیرد،بدنه نیز بسیار مقاوم و خوش ساخت است.قطعات داخلی بخارشوی های کنوود استحکام و کیفیت فوق العاده ای دارند.پمپ ها بسیار منظم و خوب کار می کنند.سنسورها بسیار حساس بوده و همه چیز همانطوری است که از یک دستگاه ژاپنی انتظار داریم.این قطعات با کیفیت تا مدتها در بالاترین سطح برای شما کار خواهند کرد.بعید است تا مدتهای طولانی مجبور به صرف هزینه برای تعمیر بخارشوی کنوود باشید.

  • سبک بودن دستگاه

چیزی که در اولین برخورد و بلند کردن دستگاه حس خواهید کرد شگفت انگیز است، دستگاه بسیار سبکتر از آن چیزی است که تصور می کنید. البته طبیعی است که تفاوت در ظرفیت و اندازه دستگاه موجب تفاوت در وزن آن می شود این سبکی موجب می شود که بانوان بتوانند به راحتی دستگاه را جابجا کنند.

  • تنوع سری های دستگاه یکی از مزایا بخارشوی کنوود می باشد.

یکی دیگر از موارد مورد توجه در بخارشوی های کنوود تنوع سری های این دستگاه است. این تنوع شما را از هر لحاظ مسلح می کند تا بتوانید به راحتی به جنگ با باکتری ها و آلودگی های محیط خانه و محل کار بروید. تنوع سری ها در هر مدل با دیگری متفاوت است. اما مدل های جدیدتر دارای سری های متنوعی هستند که به کمک آنها از درز لای در کابینت تا پرده و مبل و هر کجایی که تصور کنید را می توانید با قدرت تمیز کنید.

  • کاربری راحت

کار با بخارشوی کنوود چندان پیچیده نیست.ما در مقاله ای جداگانه به طرز استفاده از بخارشوی کنوود پرداخته ایم و نکات مهمی را گوشزد کردیم که رعایت آنها برای عدم نیاز به تعمیر بخارشوی کنوود حیاتی است.

هر شخص با هر میزان دانش فنی می تواند به راحتی یک دستگاه بخارشوی را روشن و از آن استفاده کند. مخزن بخارشوی کاملاً در دسترس است.سر هم کردن لوله ها بسیار راحت و بی دردسر بوده و در مجموع تجربه ای لذتبخش را نصیب شما می کند.

  • طراحی شکیل از مزایا بخارشوی کنوود است.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که طراحی لوازم خانگی را جزو معیارهای خریدتان قرار می دهید، باید در لیست بررسی انواع بخارشوی ها توجه ویژه ای به بخارشوی های جذاب کنوود داشته باشید.

این دستگاه ها با ظرافت خاصی طراحی شده اند و رنگ منحصر به فرد آنها شما را کاملاً مجذوب می کند.

معایب بخارشوی کنوود

معایب بخارشوی کنوود

حال به معایب دستگاه های بخارشوی از جمله بخارشوی کنوود می پردازیم.

عملکرد بخارشوی کنوود همچون هر دستگاه بخارشوی دیگری بر اساس آب و انرژی گرمایی است.

همین مساله موجب می شود که سهل انگاری در استفاده از آب مناسب به احتمال زیاد در دراز مدت به دستگاه شما آسیب بزند.

املاح موجود در آب سخت وقتی با فشار به سمت بیرون هدایت می شوند ممکن است در هر جایی نفوذ کنند.

این املاح موجب ایجاد رسوب در دستگاه شده و حتی ممکن است شما نیاز به تعویض قطعات یا تعمیر بخارشوی کنوود پیدا کنید.

البته این نقطه ضعف تنها متوجه بخارشوی کنوود نیست و هر بخارشوی دیگری را نیز تهدید می کند.برای دوری از بروز این مشکلات استفاده از آب معدنی بهترین گزینه می باشد.

  • حساسیت به نوسانات برق یکی از معایب بخارشوی کنوود است.

نوسانات شدید برق ممکن است دستگاه شما  و پمپ آن را دچار مشکل کند. البته مسلماً راه حل ساده ای برای این مشکل وجود دارد و آن استفاده از محافظ برق است.حتماً محافظ مناسب برای بخارشوی خود و تمامی لوازم برقی تان استفاده کنید.نوسانات برق می تواند آسیب های جدی و خسارت های سنگین به بخارشوی وارد و شما را مجبور به صرف هزینه زیاد برای تعمیر بخارشوی کنوود کند.

اهمیت سرویس و نگهداری صحیح از بخارشوی کنوود

مواردی نظیر علت گرم نشدن آب بخارشوی وجود دارند که ممکن است شما از گوشه و کنار در مورد مشکلات بخارشوی کنوود شنیده باشید.متاسفانه این موارد بیشتر بر اثر عدم آگاهی از این نکته است که قطعات هر دستگاه با گذشت زمان ضعیف شده و نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کنند.این قاعده هیچ استثنایی ندارد و برای همه لوازم خانگی و برقی صادق است.ولی تفاوت ها در جایی رقم می خورد که شما با انتخاب یک بخارشوی خوب و استاندارد از دستگاهی با طول عمر مفیدتر برخوردار شوید.همانطور که در ابتدا مقاله به مزایا و معایب بخارشوی کنوود اشاره کردیم تا مدت ها شما را از مراجعه برای تعمیر بخارشوی کنوود بی نیاز خواهد کرد.

بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات بخارشوی دلونگی در تهران بخشی در سایت بنام آموزش تعمیرات بخارشوی بنا نهاده.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »