20 شعبه در تمام نقاط تهران

مزایا و معایب بخارشوی دلونگی

همه آنچه که از مزایا و معایب بخارشوی دلونگی باید بدانید.

دستگاه بخارشوی به یکی از لوازم مهم خانه های امروزی تبدیل شده است. زیرا دیگر اهمیت از بین بردن جرم و باکتری های بیماری زا در خانه به کمک بخار آب و بدون دخالت مواد شیمیایی در میان جوامع امروزی جا افتاده است، حالا موضوعی که مطرح است خرید یک بخارشوی حرفه ای برای رفع این نیازهاست. بدون شک یک گزینه، خرید بخارشوی دلونگی است که جایگاه خود را به عنوان یک برند محبوب باز کرده است. اما اینکه دلونگی گزینه خوبی برای خرید باشد یا نه؟ به بررسی مزایا و معایب بخارشوی دلونگی میپردازیم.

در این مطلب از سری مطالب بهساز سرویس مرجع تخصصی تعمیر لوازم خانگی در تهران به این موضوع خواهیم پرداخت.

ابتدا باید بدانیم که چه انتظاراتی از یک بخارشوی داریم.

آنچه از یک بخارشوی انتظار داریم چیست؟

بخارشوی دستگاهی است که باید تفاوت هایی اساسی با یک ماده شوینده یا جرمگیر در تمیز کردن خانه و محل کار یا حتی فضای داخلی اتومبیل شما داشته باشد.

از جمله این موارد سرعت تمیز کردن و توانایی رفع جرم و کثیفی از نقاطی است که با سایر ابزار و وسایل، به آنها دسترسی نداریم.

از سوی دیگر از جمله مشکلاتی که محلول های شوینده دارند این است که این محلول ها از مواد شیمیایی تشکیل شده اند که نه تنها به سلامتی ما آسیب جدی می زنند بلکه با محیط زیست ناسازگارند.

بنابراین تمیز کردن مواردی همچون سرامیک، کف خانه، درز مبل، پرده و غیره به وسیله  بخارشوی و به کمک آب و گرما گزینه عاقلانه تری است.

در این میان چیزی که ممکن است برای بررسی خرید بخارشوی دلونگی مطرح باشد هزینه خرید بخارشوی در مقابل هزینه خرید محصولات شوینده است.

تردیدی وجود ندارد که با رعایت اصول نگهداری از بخارشوی و درنتیجه حذف صرف کردن هزینه های سنگین و مکرر برای تعمیر دستگاه، استفاده از بخارشوی نه تنها در زمان شما صرفه جویی می کند، بلکه خرید بخارشوی دلونگی در دراز مدت گزینه مقرون به صرفه تری از خرید انواع شوینده هاست.

مهمترین مورد در نگهداری از یک بخارشوی، استفاده از آب معدنی یا آب جوشیده شده و خالی کردن آب مخزن در هر بار استفاده، جهت جلوگیری از رسوب دستگاه است که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کرده ایم.

مزایا و معایب بخارشوی دلونگی

بخارشوی دلونگی مزایای منحصر به فردی دارد که منجر به محبوبیت این دستگاه و افزایش خرید بخارشوی دلونگی شده است.

از زمانی که این برند ایتالیایی پای خود را در بازار کشورهای آسیایی باز کرد، توانست علاقمندان زیادی در این قاره پهناور بخصوص در کشورمان پیدا کند.

از مزایا و معایب بخارشوی دلونگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت ساخت بدنه و قطعات

 نکته مهم در مورد دستگاه هایی که با آب کار می کنند این است که این دستگاه ها باید در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشند. در مورد دستگاه بخارشوی دلونگی نیز این مساله وجود دارد.

بدنه بخارشوی دلونگی ترکیبی از پلاستیک و فلز ضد زنگ است که علاوه بر مقاومت در مقابل زنگ زدگی، سبک بوده و حمل آن برای استفاده کنندگان آن راحت است.

  • قطعات داخلی

قطعات داخلی این دستگاه از باکیفیت ترین و استانداردترین قطعات لوازم خانگی است.

هر چند دلونگی کارخانه هایی در شرق آسیا دارد که تامین کننده محصولات قاره آسیا هستند اما از قطعات درجه یک در ساخت انواع محصولات آن از جمله بخارشوی استفاده می شود.

  • کاربری راحت

یکی از دغدغه هایی که در مورد استفاده از دستگاه های جدید وجود دارد این است که استفاده از آنها شاید پیچیده باشد و از عهده هر کسی برنیاید. خوشبختانه نحوه استفاده از بخارشوی دلونگی بسیار ساده است. دسترسی به مخزن، تنظیمات روی دستگاه و سایر موارد منجر شده است که شما با خرید بخارشوی دلونگی بتوانید تجربه ای دلچسب در استفاده از آب و گرما برای درخشان کردن منزل خود داشته باشید.

  • خدمات پس از فروش

امروزه در استراتژی های بازاریابی و فروش گزینه خدمات پس از فروش به عنوان یک شعار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در مورد خرید بخارشووی دلونگی این اتفاق فراتر از یک شعار تبلیغاتی است.

بهساز سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی دلونگی در تهران این اطمینان را به شما می دهد که انواع قطعات یدکی محصولات این برند بصورت اورجینال و با بالاترین کیفیت برای تعمیر بخارشوی شما مورد استفاده قرار می گیرد.

معایب بخارشوی دلونگی چیست؟

در بعضی موارد استفاده از بخارشوی توصیه نمی شود. شاید بهتر باشد به جای استفاده از واژه معایب این موارد را به عنوان محدودیت بخارشوی ها در نظر گرفت که فقط مختص به بخارشوی دلونگی نمی شود، بلکه همه بخارشوی ها با این محدودیتها مواجه هستند.در ادامه بیشتر به مزایا و معایب بخارشوی دلونگی میپردازیم.

برخی از مواردی که نباید با بخار تمیز شوند موارد زیر هستند:

  • محصولات کاغذی و مقوایی
  • پارچه های ظریف مانند ابریشم (پرده های ابریشمی یا تابلو فرشها)
  • دیوارهایی که تازه رنگ شده اند
  • کاغذ دیواری هایی که تازه نصب شده اند

در پایان توصیه می کنیم که اگر خرید بخارشوی دلونگی را در دستور کار خود قرار داده اید، حتما اطلاعاتی درمورد مزایا و معایب بخارشوی دلونگی و سایر مقالات بهساز سرویس در مورد تعمیرات لوازم خانگی بدست آورید.

خرید بخارشوی دلونگی و استفاده از آن احساس یک خرید موفق را در شما ایجاد خواهد کرد.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »