20 شعبه در تمام نقاط تهران

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی پاناسونیک

بررسی علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی پاناسونیک در منزل

ممکن است وقتی با جاروبرقی مشغول به کار هستید به طور ناگهانی و در حین کار جاروبرقی شما خاموش شود و نگرانی هایی را در شما ایجاد کند. معمولا این مشکل در جاروبرقی ها به دلایل زیادی اتفاق می‌افتد. به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب از بهساز سرویس تعمیرات لوازم خانگی در تهران همراه شوید تا به شما اطلاعاتی در زمینه خاموشی ناگهانی جاروبرقی های پاناسونیک در منزل را بدهیم.

  • استفاده طولانی مدت از جاروبرقی های پاناسونیک 

کسانی که به هنگام جاروکشی تایم زیادی جاروبرقی را  روشن می گذارند و بدون استراحت دادن به جاروبرقی به کار خود ادامه می‌دهند عمدتاً با خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی در حین کار رو به رو می شوند. برای آسیب نرسیدن به قطعات و موتور جارو در حین کار باید بعد از حدود ۲۰ دقیقه جاروکشی به جارو استراحت دهید و بعد به کار خود ادامه دهید.

  • ایراد در ترموستات دستگاه

ترموستات میزان حرارت دستگاه را کنترل می کند. وقتی دستگاه شما بیش از حد تولید حرارت می کند قطعه ترموستات به طور خودکار فعال می‌شود و باعث خاموش شدن موتور دستگاه شده و از آسیب جدی به دستگاه جلوگیری می‌کند. اما در صورتی که ترموستات جاروبرقی معیوب باشد این قطعه به درستی عمل نمی کند و باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می شود.

  • خرابی موتور جاروبرقی می تواند باعث خاموش شدن ناگهای جاروبرقی پاناسونیک گردد.

موتور دستگاه از اصلی ترین قطعات موجود در جاروبرقی می باشد که امکان دارد نیم سوز شود. نیم سوز شدن موتور باعث داغ شدن بیشتر جاروبرقی می شود همین امر سبب می‌شود که جاروبرقی در حین کار خاموش شود.

تعمیر جاروبرقی

  • پر بودن کیسه جاروبرقی پاناسونیک

پر شدن کیسه جاروبرقی یکی از دلایلی می باشد که باعث خاموش شدن جاروبرقی در حین کار می شود. برای جلوگیری از این اتفاق به طور مداوم کیسه جاروبرقی را تعویض کنید و از کیسه های یکبار مصرف یا کیسه های نانو به جای کیسه های دائمی استفاده کنید.

  • اتمام رسیدن زغال جاروبرقی علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی پاناسونیک

کوتاه شدن زغال های موتور و فاصله افتادن  بین آنها  از عمده مشکلات به وجود آمده در جاروبرقی ها می باشد و موجب خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی در حین کار می شود. به وجود آمدن این ایراد در جاروبرقی ها از معایب به وجود آمده اصلی نمی باشد و با تعویض ذغال مشکل جارو حل می شود.

  • گرفتگی لوله خرطومی و تلسکوپی و پارویی جارو

اگر لوله های خرطومی و تلسکوپی جاروبرقی دچار انسداد و گرفتگی شوند باعث وارد آمدن فشار به موتور جاروبرقی و داغ کردن آن می‌شوند. که همین امر سبب سوختگی موتور و به یکباره خاموش شدن جاروبرقی در حین کار می شود.

تعمیرات جاروبرقی در شهر تهران توسط بهساز سرویس نمایندگی معتبر

در این مطلب از سایت بهساز سرویس شما را با علت های مختلف خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی پاناسونیک در حین کار آشنا کردیم. به شما پیشنهاد می کنم برای عیب یابی صحیح و اصولی دستگاه تان از پرسنل مجرب و کارآزموده بهساز سرویس مشاوره بگیرید. البته قبل از خرید جاروبرقی حتماً راهنمای خرید جاروبرقی خوب را مدنظر قرار دهید.

شرکت خدماتی بهساز  سرویس در هر نقطه از تهران بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. همه سرویس کاران این شرکت دوره های تخصصی را گذرانده اند و افرادی بسیار با تجربه و ماهر در حوزه کاری خود می باشند. دراین شرکت خدمات هر برندی تعمیرکار مخصوص و آموزش دیده همان برند را دارا می باشد.

لذا جاروبرقی پاناسونیک خود را به تعمیرکاران بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تهران بسپارید و از خدمات صحیح و اصولی تعمیرکاران این شرکت خدماتی بهره ببرید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »