20 شعبه در تمام نقاط تهران

تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000

آموزش تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 

اگر چه مدل xvt3000 از محبوبترین مدل های بخارشوی دلونگی است و طرفداران زیادی دارد اما همچون هر وسیله دیگری ممکن است با گذشت زمان نیاز به تعمیر آن داشته باشید به همین خاطر در این مقاله به عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 خواهیم پرداخت و به شما آموزش تعمیر بخارشوی را خواهیم گفت که چگونه تا حد ممکن این مشکلات را در خانه برطرف کنید.

رسوب بستن بخارشوی دلونگی xvt3000

یکی از رایج ترین دلایل تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 رسوب بستن آن است.رسوب بستن یا جرم بخارشوی دلونگی بسته به اینکه در چه قسمتهایی شکل بگیرد مشکلات متعددی را برای دستگاه شما ایجاد می کند.

یکی از این مشکلات بخار ندادن دستگاه است که معمولا به دلیل ایجاد جرم در محل خروجی موتور اتفاق می افتد،همچنین رسوب بستن دستگاه شاید بر روی مخزن ایجاد شود.شدت این رسوب حتی ممکن است شما را مجبور به تعویض مخزن یا تانکر دستگاه کند.فراموش نکنید که اگر رسوب بستن دستگاه سریعاً رفع نشود ممکن است آسیبهای جدی به دستگاه شما بزند و هزینه های سنگینی را به دوش شما بگذارد.

با بهساز سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران همراه باشید.

تعمیر بخارشوی دلونگی مدل xvt3000

رفع رسوب یا جرم گیری بخارشوی دلونگی xvt3000

رایج ترین روش برطرف کردن رسوبات استفاده از محلول سرکه سفید و آب معدنی یا مقطر است در استفاده از این محلول مخزن دستگاه را با نسبت مساوی از این دو مایع پر می کنیم می توانید یک قاشق جوش شیرین نیز داخل محلول بریزید و سپس دستگاه را روشن کنید بر روی تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 سه چراغ وجود دارد،چراغ اول مربوط به روشن شدن دستگاست که چراغ بزرگتری دارد.

نشانه ی داغ شدن آب نیز چراغ سبز رنگی است که کنار آن عدد 4 نوشته شده است این عدد مربوط به زمان داغ شدن آب است وقتی این چراغ روشن شد می توانید آب را به کمک نازل به بیرون هدایت کنید بعد از اینکه چراغ قرمز رنگ کوچک روشن شد مشخص می شود که آب مخزن به اتمام رسیده است در این لحظه اگر رسوب کاملا بر طرف نشده بود تمامی این مراحل را مجدداً تکرار کنید تا به هدف خود یعنی از بین رفتن رسوب و جرم برسید در پایان دستگاه را خاموش کنید مخزن را جدا کرده و آن را کاملا بشویید.

ضعف موتور بخارشوی دلونگی xvt3000

دلایل مختلفی برای ضعف موتور دستگاه وجود دارد عمده ترین دلیل آن استفاده طولانی مدت از دستگاه است که بعد از سالها کار کردن با دستگاه اتفاق می افتد.

اما یکی دیگر از دلایل که باید آن را در نظر داشته باشید این است که اگر به موقع اقدام به تعویض قطعات معیوب و یا تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 نکنید، موتور برای جبران ضعف عملکرد این قطعات بیشتر کار می کند.

و این به موتور دستگاه آسیب می زند برای همین است که بهساز سرویس توصیه به تعویض به موقع قطعات و تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 در سریعترین زمان ممکن می کند البته ایجاد جرم و رسوب در قطعات موتور نیز می تواند به آن آسیب بزند.

مشکل در برد دستگاه بخارشوی دلونگی مدل xvt3000

مشکل در برد دستگاه می تواند دلایل مختلفی از جمله نوسان برق داشته باشد،برد دستگاه بخارشوی دلونگی مدل xvt3000 دارای پیچیدگی های مخصوص خود است.بنابراین این مورد را به عنوان آخرین مورد عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی مدل xvt3000 در نظر بگیرید.

توصیه ما به شما این است که خودتان اقدام به تعمیر برد نکنید.و این کار را به تعمیرکاران متبحر بهساز سرویس بسپارید تا سریعاً جهت عیب یابی، تعویض یا تعمیر آن اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب بخارشوی دلونگی

برد دستگاه قطعه حساسی از بخارشوی دلونگی است که تعمیر آن نیاز به دانش فنی در سطحی بالاتر دارد تعمیر برد اگر اصولی انجام شود نسبت به تعویض، هزینه ی به مراتب کمتری بر دوش شما می گذارد.

مسدود شدن لوله بخارشوی دلونگی مدل xvt3000

در مواردی استفاده کنندگان از این شکایت میکنند که لوله بخارشوی به شدت داغ می شود،دلیل بروز چنین مشکلی این است که احتمالا شلنگ دستگاه شما دچار نشتی است یا مسیر خروجی با رسوب و جرم و اجسام خارجی مسدود شده است.

برای رفع این مشکل می توانید شلنگ را از دستگاه جدا کرده و آن را با دقت بشویید یا رسوب آن را به کمک جرمگیر تمیز کنید.اگر هم لوله آسیب دیده باشد باید آن را تعویض کنید.

سایر موارد تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000

دیگر دلایلی که شما برای رفع آن نیاز به تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 دارید خرابی قطعاتی مانند نازل، المنت و غیره است.برای تعویض قطعات مراجعه به تعمیرگاه مجاز بخارشوی دلونگی در تهران بهترین راه حل است.شرکت بهساز سرویس به عنوان نماینده رسمی تعمیر بخارشوی دلونگی xvt3000 با در اختیار داشتن قطعات یدکی اصلی و با کیفیت، بخارشوی شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر می کند.

بیشتر بخوانید:راهنمای خرید بخارشوی خوب

استفاد از این قطعات موجب رضایت بالای مشتریان بهساز آینده در تعمیر انواع دستگاه های بخارشوی از جمله مدل xvt3000 شده است.

همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد تعمیر دستگاه های مختلف از جمله بخارشوی دلونگی xvt3000 هستند.

اما اگر نتوانستید مشکلات دستگاه تان را به کمک مشاوره ها و مقالات داخل وبسایت رفع کنید،می توانید با تماس به مرکز تعمیرات تخصصی بهساز سرویس نسبت به تعمیر دستگاه بخارشوی خود هماهنگی های لازم را انجام دهید.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »