تعمیر جاروبرقی و شارژی

جاروبرقی برای بسیاری از بانوان خانه دار حکم عصای دست را دارد چون بدون آن تمیز کردن و نظافت خانه بسیار دشوار و سخت خواهد بود. از اینرو همواره در غالب خانه ها از این وسیله محبوب و پرطرفدار استفاده می شود.
اما مسئله ای که وجود دارد اینکه این وسایل پرکاربرد بعد از مدتی استفاده مستهلک شده و خرابی به سراغشان می آید و به قولی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کنند که اگر که یک تعمیرگاه خوب و کاربلد سراغ نداشته باشید، ممکن است جاروبرقی شما به درستی تعمیر نشود یا طول عمر تعمیر آن به جهت استفاده از قطعات غیر اورجینال و اصلی کم باشد. بر این اساس بسیار مهم است نه تنها جاروبرقی بلکه هر وسیله ای که داریم و خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد، آن را به تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در بخش تعمیرات لوازم خانگی  بسپاریم.

جاروبرقی و جاروشارژی

تعمیر جاروبرقی و جارو شارژی خود را به بهساز سرویس بسپارید

 

قبل از اینکه جاروبرقی خود را به تعمیرگاه ببرید ابتدا با کارشناسان تعمیر جاروبرقی و جاروشارژِی ما تماس بگیرید  با در میان گذاشتن  نشانه ها و علائم به مشکل و عیب دستگاه خود پی ببرید و پس از مشاوره در صورت حل نشدن رفع خرابی جاروبرقی و جاروشارژی کارشناسان اقدام به پذیرش دستگاه برای تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی  میکنند .

مثلا وقتی از دستگاه بوی سوختگی حس شود، دستگاه مکش خوبی نداشته باشد، سیم جمع کن مشکل پیدا کند، صدای ناهنجار از خود تولید کند و… که علت یا علت های مشخصی دارند ولی جز این مثلا اگر جاروبرقی روشن نشود و علائم مشخصی نداشته باشد، عیب یابی با تست همه قطعات صورت می پذیرد.

وقتی جاروبرقی و جاروشارژی شما وارد تعمیرگاه می شود اولین کاری که توسط متخصصان و تعمیرکاران جاروبرقی صورت می پذیرد، عیب یابی با تست کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی جاروبرقی و جاروشارژی انجام و علت خرابی جاروبرقی تشخیص داده میشود .

 بعد از عیب یابی  با اعلام مشکل خرابی و اطلاع از هزینه کلی تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی به مشتری و تائید ، دستگاه در بازه زمانی اعلام شده ( کمترین زمان ) تعمیر میشود . قابل ذکر است با توجه به قطعات یدکی جاروبرقی و جاروشارژی موجود در بازار ممکن است از یک قطعه، یک یا چند محصول مشابه با قیمت های مختلف وجود داشته باشد که از مشتری در خصوص اینکه از کدام قطعه استفاده شود کسب تکلیف خواهد شد.

اما در هر حال تعمیرکاران این مجموعه موظف به بهترین انتخاب و استفاده از مرقوبترین قطعات موجود برای تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی هستند . کلیه دستگاه های تعمیر شده در تعمیرگاه لوازم خانگی بهساز سرویس به شامل سه ماه گارانتی خدمات و تا سه سال معاف از پرداخت هزینه ایاب و ذهاب (ارسال و دریافت) برای سرویس و تعمیر مجدد میشوند .

خدمات و سرویس ارائه شده برای تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی در تعمیرگاه مجاز بهساز سرویس

 

تعویض بالشتک، تعویض سیم پیچی، تعویض ذغال، تعویض یا تعمیر سیم جمع کن، تعمیر یا تعویض موتور، تعویض کلکتور و تعویض پروانه ، تعمیر شکستگی قاب ، تعویض چرخ ، تعویض فیلتر داخلی یا خارجی، خدمات شستشو و تمیزکاری مخزن اصلی یا اجزاء جاروبرقی با مواد مخصوص، تست و بررسی کارایی و عملکرد اجزاء جاروبرقی و…

مراحل ثبت و پذیرش در بهساز سرویس

ثبت آنلاین

ثبت درخواست و تکمیل فرم جهت ارتباط با بخش فنی ( تعمیرگاه )

تماس و مشاوره

آموزش و رفع خطای احتمالی در لوازم خانگی توسط کارشناسان

صدور فرم پذیرش

ارائه زمانبندی و هزینه تعمیر و زمان حضور تکنسین فنی در محل

خدمات در محل

حضور تکنسین فنی جهت تعمیر در منزل و ارائه خدمات

برند های تخصصی بهساز سرویس در تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی

ما تعمیر بخارشوی و رفع اشکالات رایج در بخارشوی شما را به راحتی انجام میدهیم . نمونه برندهای تخصصی بخارشوی :

تعمیرات لوازم خانگی

فرم پذیرش آنلاین