20 شعبه درتهران

تعمیر جاروبرقی و شارژی در تهران

تعمیر جاروبرقی و تعمیر جارو شارژی خود را به بهساز سرویس بسپارید

قبل از اینکه برای تعمیر جاروبرقی خود به تعمیرگاه مراجعه کنید ابتدا با استفاده از خدمات پشتیبانی آنلاین ( برخط) بهساز سرویس  با  کارشناسان تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی ما تماس بگیرید و با در میان گذاشتن  نشانه ها و علائم به مشکل و عیب جاروبرقی و یا جاروشارژی خود پی ببرید .

تعمیرگاه مجاز تعمیر جاروبرقی و تعمیر جارو شارژی

جاروبرقی برای بسیاری از بانوان خانه دار حکم عصای دست را دارد چون بدون آن تمیز کردن و نظافت خانه بسیار دشوار و سخت خواهد بود. از این رو همواره در خانه ها از این وسیله محبوب و پرطرفدار بسیار استفاده می شود.
اما مسئله ای که وجود دارد اینکه این وسایل پرکاربرد بعد از مدتی استفاده مستهلک و ممکن است که دیگر به درستی کار و یا اینکه اصلا روشن نشود و به قولی نیاز به تعمیر جاروبرقی و  یا سرویس جاروبرقی داشته باشد، در این زمان کافی است با تعمیر کاران و کارشناسان فنی بهساز سرویس در ارتباط باشید تا درکمترین زمان تعمیر جاروبرقی و یا تعمیر جاروشارژی به بهترین شکل برای شما انجام گردد . لازم به ذکر است که در تعمیرگاه جاروبرقی بهساز سرویس فقط از قطعات اورجینال و درجه یک مورد تائید اتحادیه استفاده میشود .

خدمات بهساز سرویس در بخش تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی

با استفاده از خدمات پشتیبانی بهساز سرویس و در میان گذاشتن نشانه ها و علائم با کارشناسان فنی به مشکل و عیب جاروبرقی و یا جاروشارژی خود پی ببرید و در صورت امکان خودتان اقدام به تعمیر جاروبرقی خود نمائید . در صورتی که پس از مشاوره مشکل یا خرابی جاروبرقی و جاروشارژی  برطرف نشد کارشناسان ما اقدام به پذیرش دستگاه برای تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی  میکنند ، و در کمترین زمان مشکل دستگاه شما را برطرف و درب منزل به شما تحویل میدهند .

وقتی جاروبرقی و جاروشارژی شما وارد تعمیرگاه می شود اولین کاری که توسط متخصصان و تعمیرکاران جاروبرقی صورت می پذیرد، عیب یابی با تست کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی جاروبرقی و جاروشارژی انجام و علت خرابی جاروبرقی تشخیص داده میشود .

 بعد از عیب یابی  با اعلام مشکل خرابی و اطلاع از هزینه کلی تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی به مشتری و تائید ، جاروبرقی یا جاروشارژی در بازه زمانی اعلام شده ( کمترین زمان ) تعمیر میشود . قابل ذکر است با توجه به قطعات یدکی جاروبرقی و جاروشارژی موجود در بازار ممکن است از یک قطعه، یک یا چند محصول مشابه با قیمت های مختلف وجود داشته باشد که از مشتری در خصوص اینکه از کدام قطعه استفاده شود کسب تکلیف خواهد شد.

اما در هر حال تعمیرکاران این مجموعه موظف به بهترین انتخاب و استفاده از مرقوبترین قطعات موجود برای تعمیر جاروبرقی و تعمیر جاروشارژی هستند . کلیه دستگاه های تعمیر شده در تعمیرگاه لوازم خانگی بهساز سرویس  شامل سه ماه گارانتی خدمات و تا سه سال معاف از پرداخت هزینه ایاب و ذهاب (ارسال و دریافت) برای سرویس و تعمیر مجدد میشوند .

خدمات و سرویس ارائه شده برای تعمیر جاروبرقی و تعمیر جاروشارژی در تعمیرگاه مجاز بهساز سرویس

تعویض بالشتک، تعویض سیم پیچی، تعویض ذغال، تعویض یا تعمیر سیم جمع کن، تعمیر یا تعویض موتور، تعویض کلکتور و تعویض پروانه ، تعمیر شکستگی قاب ، تعویض چرخ ، تعویض فیلتر داخلی یا خارجی، خدمات شستشو و تمیزکاری مخزن اصلی یا اجزاء جاروبرقی با مواد مخصوص، تست و بررسی کارایی و عملکرد اجزاء جاروبرقی و…

برندهای تخصصی بهساز سرویس در بخش تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی

ما تعمیر جاروبرقی ، جاروشارژی و رفع اشکالات رایج را به راحتی انجام میدهیم . نمونه برندهای تخصصی جاروبرقی و جارو شارژی :

فرم پذیرش آنلاین

فرم درخواست