20 شعبه در تمام نقاط تهران

تعمیر سشوار برقی

یکی از وسایل پراستفاده  در هر خانه ای برای خانم ها و آقایانی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت میدهند سشوار برقی است که  برای خشک کردن و حالت دادن به مو بعد از استحمام استفاده زیادی میکنند.سشوار برقی هم همانند دیگر دستگاه های برقی عمری مفیدی دارد و بعد از گذشت زمان دچار مشکل می شوند  بهساز سرویس  با بهره گیری از  کارشناسان و متخصصان حرفه ای در بخش تخصصی تعمیرات سشوار سالیان سال  پیشگام بوده است.مشتریان عزیز میتوانند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

تعمیر انواع سشوار برقی در تهران

سشوار وسیله ای است الکتریکی  که توسط انرژی الکتریکی کار می کند و از باد گرم تولید شده اش برای حالت دادن و خشک کردن موها درمکان های مختلف از جمله خانه ها و سالن های آرایشی استفاده می شود. سشوارها  دارای انواع متنوعی می باشند که توسط شرکت های مختلف تولید شده اند. افراد می توانند با در نظر گرفتن  نیازشان مدل و برند مناسب و دلخواه شان  را انتخاب و خریداری نمایند.

معرفی انواع سشوار برقی

سشوارها بطور کلی به سه دسته ی خانگی،نیمه حرفه ایی و حرفه ایی تقسیم می شوند.اما فارغ از حرفه ایی بودن ، سشوارها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای مو هایی که ویژگی دارند خاصی مناسب است که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

سشوارهای یون دار یا آیونیک

اگر موهای شما فر و یا ضخیم است سشوارهای آیونیک برای شما  گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود. سشوارهای آیونیک، توسط یون‌های منفی که دارند مانع حجم گرفتن موها شده و به آن ها درخشندگی بیشتری می بخشد.همچنین این نوع سشوار ها موها را سریعتر خشک می کنند.پس اگر دارای موهایی نازک و تارهای ظریف هستید خرید سشوارهای یون دار برای شما پیشنهاد نمی شود.

سشوار سرامیکی

قسمت داخلی سشوارها ی سرامیکی با مواد سرامیکی  یا چینی پوشیده می ‌شود تا در هنگام روشن شدن، گرما به صورت یکنواخت خارج شود و بدنه ی سشوار داغ نکند.بطور کلی سشوارهای سرامیکی برای تمامی موها مناسب می باشد.

داشتن ویژگی یون های منفی نیز در سشوارهای سرامیکی موجب  سریعتر خشک شدن و جلوگیری  از وز و فر شدن موهای شما می شود.

سشوارهای تیتانیومی

اگر دارای   موهای پر پشت و حجیم هستید و به گرمای زیادی برای خشک شدن موهایتان  نیازمندید سشوارهای تیتانیومی گزینه ی مناسبی  شما خواهد بود. سشوارهای تیتانیومی در مدت زمان کوتاه تری موهای تان را خشک می کنند. همچنین دارای وزن سبک تری بوده و استفاده از آن ها  آسان تر است.

برند سشوار

نکته قابل توجهی که باید در زمان  خرید سشوار به آن دقت کنید برند سشوار می باشد.امروزه برند های زیادی در رابطه با تولید وسایل برقی از جمله سشوار وجود دارند.اما اگر بخواهید سشواری دارای برند معروف و با کیفیت خریداری نمایید. از بهترین برند های  سشوار حرفه ای و نیمه حرفه ایی برای مصارف  خانگی و یا سالن زیبایی می توانیم به برند های: فیلیپس، بابلیس، براون، دارک استار،رمینگتون و گوسنیک اشاره کنیم.

اگر سشوار را جهت کار حرفه ای لازم دارید بهتر است محصولی با کفیت و از برند معتبری خریداری نمایید تا بتوانید مدت طولانی بدون مشکل از آن استفاده کنید.

مراحل ثبت و پذیرش در بهساز سرویس

ثبت آنلاین

ثبت درخواست و تکمیل فرم جهت ارتباط با بخش فنی ( تعمیرگاه )

تماس و مشاوره

آموزش و رفع خطای احتمالی در لوازم خانگی توسط کارشناسان

صدور فرم پذیرش

ارائه زمانبندی و هزینه تعمیر و زمان حضور تکنسین فنی در محل

خدمات در محل

حضور تکنسین فنی جهت تعمیر در منزل و ارائه خدمات

برند های تخصصی بهساز سرویس در تعمیرگاه تعمیر سشوار برقی

ما تعمیر سشوار و رفع اشکالات رایج در سشوار برقی  شما را به راحتی انجام میدهیم . نمونه برندهای تخصصی سشوار برقی :

مقالات مرتبط با تعمیر و نگهداری سشوار برقی

تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس

فرم پذیرش آنلاین

فرم درخواست

مطالب مشابه