20 شعبه درتهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

چند دلیل اساسی برای خرید جاروبرقی پارس خزر

برندهای محبوب لوازم خانگی همچون پارس خزر به این دلیل رشد کرده‌اند که کیفیت و سلیقه مشتریان را جزء اصول اساسی کار خود قرار داده اند و قطعا قیمت مناسب کالا هم در رشد بیشتر این محصول تاثیر بسزایی داشته است.

برند پارس خزر همواره در تلاش بوده قطعاتی با کیفیت و درجه یک تولید کند تا از این طریق عمر لوازم برقی که تولید می‌کند را افزایش دهد و از طرفی دیگر خریداران را به مشتریان دائمی و بازاریابانی برای برند خود تبدیل کند همچنین با قیمت گذاری مناسب کالاها این امکان را نیز فراهم می‌کند که خریداران دغدغه چندانی برای پرداخت هزینه نداشته باشند چرا که با توجه به کیفیت و سابقه درخشان این محصول و هزینه مناسب بی شک انتخاب اول خریداران لوازم برقی از جمله جاروبرقی خواهد بود.

شرکت پارس خزر با توجه به طراحی‌های روز دنیا قدم بر می‌دارد و محصولاتی تولید می‌کند که امروزه به راحتی نظر خریداران را جلب می‌کند. برند پارس خزر برندی ایرانی نیز محسوب می‌شود چرا که تولید قطعات آن نظیر کیسه جاروبرقی پارس خزر Kompressor و کیسه جاروبرقی پارس خزر مدل 2000 در ایران هم صورت می‌گیرد اما به علت تحریم‌های چندسال اخیر این تولیدات موقتا متوقف شده است.

بیشتر بدانید: چگونه جاروبرقی پارس خزر را باز کنیم؟

جاروبرقی پارس خزر

مزایای جاروبرقی پارس خزر

  • نشانگر پر بودن یا خالی بودن مخزن جاروبرقی
  • طراحی بادوام بدنه
  • طراحی جاروبرقی با جدیدترین متدهای روز
  • امکان جایگذاری کیسه‌های کاغذی و پارچه‌ای که متعلق به خود محصول است.
  • ایجاد کمترین صدا هنگام استفاده از آن
  • به دلیل نمایندگی‌های پارس خزر که در ایران تعداد آنها بسیار زیاد است نگرانی گارانتی و ضمانت و اصالت قطعات را نخواهید داشت.
  • وجود دکمه‌ای برای تنظیم میزان مکش در برخی مدل‌های جاروبرقی پارس خزر
  • دارا بودن پاکت‌های ضد آلرژی

جاروبرقی پارس خزر انتخابی هوشمندانه و به صرفه برای کسانی که به دنبال کیفیت و اصالت و زیبایی و کارایی در یک محصول ایرانی هستند.

خرید جاروبرقی پارس خزر گامی بلند در جهت حمایت از تولیدات داخلی است که بهساز سرویس تعمیرگاه تعمیرات لوارم خانگی  این محصول ایرانی را از شما می‌پذیرد.

خدمات جاروبرقی پارس خزر در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی – بهساز سرویس

بهساز سرویس در شرایط سخت کنار شماست در مواقعی همچون اتمام مهلت گارانتی جاروبرقی پارس خزر و یا خرابی و به وجود آمدن نقص در جاروبرقی به علت عواملی که گارانتی را نقض می‌کند و محصول شامل گارانتی نمی‌شود.

بهساز سرویس تعمیرگاه تعمیرات لوازم خانگی در تهران به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تهران، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران و دیگر برندها را انجام می‌دهد به گونه‌ای که حتی نیاز نیست شما زحمت جابجایی و حمل جاروبرقی را انجام دهید چرا که متخصصان این مجموعه در هر زمان و مکان به کمک شما می‌آیند.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »