تعمیر جاروشارژی

  رایج ترین مشکلات دستگاه های جاروشارژی

جاروشارژی یکی از لوازم برقی و شارژی محسوب می شود که استفاده از آن در هر خانه‌ای ضروری است و کاربرد بسیاری در ایجاد تمیزی منازل شما ایفا خواهد کرد. در واقع این جاروشارژی ها کارایی زیادی دارند و به روش شارژ باطری کار می کند. این نوع جارو وزن سبکی داشته و می توان به راحتی آن ها را حمل کرد و به همین دلیل است که این وسیله به یکی از لوازم ضروری در منازل و ادارات تبدیل شده است. لوازم برقی پس از مدتی استفاده، بنا به دلایلی خراب خواهند شد که جاروشارژی نیز از این قاعده به دور نیستند.

مهم ترین مشکلات جاروبرقی

تعمیر جاروشارژی

در ادامه مباحث مربوط به آموزش لوازم خانگی این بار به سراغ تعمیر جاروشارژی آمده ایم. عوامل مختلفی وجود دارد که ما را مجبور به تعمیر جاروشارژی می کند. در این مقاله سعی بر آن است که روش هایی را آموزش دهیم که بتوانید خودتان مشکلات دستگاه را رفع کنید اما در صورت نیاز می توانید از خدمات برتر بهساز سرویس به عنوان نماینده تعمیر جاروشارژی در تهران برخوردار شوید.

در ادامه به دلایل معیوب شدن جاروشارژی، عیب یابی و رفع عیب آن اشاره می کنیم.

شارژ نشدن جاروشارژی

اگر دستگاه جاروشارژی شما شارژ نمی شود ابتدا بررسی کنید که دستگاه به درستی روی پایه شارژر قرار گرفته باشد. بعد به سراغ اتصالات شارژر بروید. ببینید که اتصال دو شاخه به پریز درست انجام شده باشد و فیوز ساختمان نیز نپریده باشد. احتمال بعدی این است که در مسیر اتصالات قعطی رخ داده باشد. اگر هیچ یک از این موارد کمکی نکرد به احتمال زیاد یا باتری دستگاه معیوب شده است و انرژی را در خود نگه نمی دارد یا پایه های شارژر باید تعمیر یا تعویض شود.

اما قبل از این کار در نظر داشته باشید که در اکثر دستگاه ها برای اولین بار باید بین 8 تا 12 ساعت دستگاه را به شارژر متصل کنید تا کاملاً شارژ شود.

tamir jaro sharzhi

خاموش شدن ناگهانی جاروشارژی

یکی دیگر از مواردی که برای صاحبان دستگاه های جاروشارژی ناراحت کننده است این است که دستگاه آنها بعد از مدتی به صورت ناگهانی خاموش می شود. دلیل اصلی این موضوع عدم گردش مناسب هوا داخل جاروشارژی است. اما اینکه چه چیزی از این گردش هوا ممانعت به عمل می آورد جواب های متعددی دارد. عدم گردش هوا می تواند به دلیل پر شدن محفظه باشد که باید آن را خالی کنید. همچنین فیلتر دستگاه نیز در صورتی که کثیف شده باشد باید تمیز یا تعویض شود. مسدود شدن لوله نیز مانع گردش هوا می شود. لوله را بررسی کرده و گرفتگی آن را برطرف کنید.

اگر هیچ از این موارد فوق مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه را مرتفع نکرد با نمایندگی مجاز بهساز سرویس تماس بگیرید تا همکاران ما دستگاه را بررسی و اقدام به تعمیر جاروشارژی کنند.

روشن نشدن جاروشارژی

وقتی دستگاه روشن نمی شود قبل از هر اقدامی برای تعمیر جاروشارژی انتقال برق در دستگاه را به کمک فازمتر چک کنید. مشکل ممکن است از باتری، برد دستگاه یا کلید روشن خاموش شدن دستگاه باشد. برای تعمیر برد توصیه می کنیم اجازه دهید این کار را تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده بهساز سرویس انجام دهند.

داغ شدن بیش از حد

یکی از مواردی که پر بودن محفظه یا مسدود بودن لوله ایجاد می کند داغ شدن بیش از اندازه دستگاه است. دلیل دیگر این داغ شدن می تواند کثیف بودن فیلتر باشد که باید جهت تعویض اقدام کنید.

tamirat jarosharzhi

انتشار بوی سوختگی

تسمه و موتور در صورتی که معیوب شده باشند بوی ساختگی ایجاد می کنند. حتماً تسمه را تعویض کنید زیرا تسمه معیوب به دستگاه و موتور آن آسیب می زند. موتور دستگاه جاروشارژی بعد از سال ها استفاده کم کم ضعیف می شود و شما نیاز به تعمیر و تعویض آن پیدا می کنید.

مکش ضعیف دستگاه

مهمترین وظیفه دستگاه جاروشارژی مکش زباله ها داخل محفظه است و اگر این کار درست انجام نشود باید جهت تعمیر جاروشارژی اقدامات لازم انجام شود. یکی از عمده ترین دلایل این است که محفظه به اندازه کافی پر شده است. اول از همه این موضوع را بررسی کنید. سپس نوبت به بررسی مسدود شدن لوله به دلیل تجمع آلودگی است. همچنین اگر کرک و گرد و غبار روی برس جاروشارژی باقیمانده باشد این مورد نیز می تواند به ضعیف شدن مکش منجر شود. دلیل آخر نیز می تواند ضعیف شدن یا نیم سوز شدن موتور دستگاه باشد که موجب می شود انرژی لازم برای مکش منتقل نشود.

به جز دلیل آخر سایر موارد را می توانید به راحتی بررسی کنید و خودتان مشکل را رفع نمایید. اما درصورتی که موفق به این کار نشدید تعمیر یا تعویض موتور را همکاران ما در بهساز سرویس برای شما انجام می دهند.

نچرخیدن غلتک برس

نچرخیدن غلتک برس موجب می شود که شما نتوانید سطوح را تمیز کنید. اگر این نچرخیدن به دلیل گیر کردن کرک و مو نبود پس احتمالاً علت کشیدگی، پارگی یا خارج شدن تسمه از جای خود است. تسمه معیوب را با تسمه جدید جایگزین کنید تا جاروشارژی مطابق گذشته کار کند.

jaro sharzhi tamir

 تعمیر جاروشارژی در تهران

شرکت بهساز سرویس نماینده رسمی تعمیر جاروشارژی در تهران است که سال ها فعالیت موفق آن را به شرکتی موفق در تعمیر دستگاه انواع برندها تبدیل کرده است. تعمیر جاروشارژی توسط بهساز سرویس مزایای ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد. این مزایا عبارتند از:

  • گارانتی تعمیر انواع وسایل خانگی
  • استفاده از قطعات اورجینال برندهای مختلف در تعمیر جاروشارژی
  • تعمیر در سریعترین زمان ممکن
  • تعمیر در منزل
  • استفاده از برترین تعمیرکاران
  • دریافت هزینه مناسب برای انواع خدمات

هزینه تعمیر جاروشارژی

تعمیر انواع دستگاه های خانگی دارای پیچیدگی های خاص خود بوده و کاملاً بستگی به قطعه معیوب و میزان خرابی دستگاه دارد و نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آن در نظر داشت. همین می تواند مساله ای باشد که موجب سوء استفاده تعمیرکاران غیر معتبر شود. اما شرکت بهساز سرویس مجوزهای لازم برای تبدیل شدن به نمایندگی مجاز تعمیر دستگاه های مختلف را اخذ کرده و در مقابل فعالیت های انجام شده و هزینه هایی که دریافت می کند پاسخگوست. لذا شما می توانید با اطمینان و آسودگی خاطر اجازه دهید تا تعمیر انواع دستگاه های برقی شما را تعمیرکاران حرفه ای بهساز سرویس انجام دهند.

فرم درخواست تعمیرکار

مقالات آموزشی ( تعمیر جاروشارژی)

محصولات فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید