20 شعبه درتهران

نمایندگی تعمیرات پارس خزر

در دنیای امروز این یک واقعیت است که تنها شرکت ها و برندهایی دوام می آورند که مشتری مداری در رأس فعالیت های آنها قرار دارد. همچنین خدمات پس از فروش خوبی ارائه بدهند و دارای نمایندگی های تعمیرات مجاز قدرتمند با عملکرد خوب باشند. در این خصوص در میان شرکت ها و برندهای ایرانی از جمله تولید کنندگان لوازم خانگی، نام پارس خزر بیش از بقیه مطرح است.

با اینحال محصولات شرکت پارس خزر که به عنوان گل سرسبد محصولات لوازم خانگی ایرانی شناخته می شوند پس از مدتی استفاده و در طول زمان نیاز به تعمیر و سرویس خواهند داشت. از اینرو شرکت پارس خزر اقدام به ایجاد نمایندگی تعمیرات پارس خزر در سرتاسر کشور نموده تا در صورت نیاز، مشکلات تعمیر و سرویس انواع محصولات پارس خزر کاربرانش را مرتفع نمايد.

تعمیرکاران بهسازسرویس در نمایندگی تعمیرات پارس خزر 

 

از اینرو وقتی از نمایندگی تعمیرات پارس خزر سخن به میان می آید یعنی با نمایندگی های رسمی و مجازی طرف هستیم که از طرف شرکت پارس خزر مجاز شناخته می شوند یا از طرف خود این شرکت ایجاد گشته اند که در هر دو صورت نظارت کاملی بر کلیه فرآیندهای خدمات اعم از تعمیر و سرویس یا دریافت هزینه ها و… صورت می گیرد و استانداردهای خاصی رعایت می شود.

همچنین تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات پارس خزر طی دوره های آموزشی خاص با تعمیرات انواع محصولات پارس خزر اعم از آبمیوه گیری، جاروبرقی، پنکه، اتو بخار، ماشین لباسشویی، توستر، همزن چندکاره، چرخ گوشت و… آشنایی کامل پیدا می کنند تا بتوانند با دقت زیاد عیب یابی کرده و با سرعت عمل بالا محصول پارس خزر شما را که نیاز به تعمیر یا سرویس دارد را  تعمیر کنند.

به علاوه در نمایندگی تعمیرات پارس خزر کلیه هزینه های تعمیر و سرویس محصولات پارس خزر بر اساس تعرفه های تعیین شده ای صورت می گیرد که کاملا مقرون به صرفه بوده و در مقایسه با سایر مراکز نرخ کمتری دارد. همچنین شاید عده ای فکر کنند که محصول ایرانی قطعه اصل و فرع ندارد و به خیال ایرانی بودن محصول در این خصوص حساسیت به خرج ندهند.

این در صورتی است که تولیدکنندگان زیادی هستند که ممکن است لوازم جانبی و قطعات مختلف محصولات پارس خزر را تولید کنند که متمایز از قطعه اورجینال تولیدی خود شرکت پارس خزر باشد یا اینکه چون برخی از قطعات به کار رفته در برخی محصولات پارس خزر وارداتی است از اینرو در این خصوص نیز ممکن است در صورت مراجعه به مراکز غیر مجاز از قطعات غیر اصلی و غیر اورجینال استفاده گردد.

و اما شاید بتوان یکی از مهمترین خدماتی که در نمایندگی تعمیرات پارس خزر ارائه می شود را صدور فاکتور رسمی و ضمانتنامه بعد از خدمات آن اشاره کرد که همین موضوع می تواند بیانگر این قضیه باشد که محصول پارس خزر شما بطور اساسی تعمیر شده است چون در غیر اینصورت با توجه به ضمانت نامه ای که صادر می شود، شرکت متضرر خواهد شد.

این مراکز تمام تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیر و سرویس کلیه محصولات پارس خزر را در اختیار دارند. لذا در کوتاهترین زمان محصول شما را سالم و تعمیر شده تحویل خواهند داد. بر این اساس مراجعه به هر یک از نمایندگی های تعمیرات پارس خزر می بایست در اولویت کسانی باشد که محصولات پارس خزر آنها به تعمیر یا سرویس نیاز دارد.

امروز شرکت صنعتی پارس خزر در اقصی نقاط تهران و در بسیاری از شهرهای ایران با بیش از ۴۵۰ مرکز مجاز اقدام به خدمات پس از فروش می کند ‌که ۱۰ سال پشتیبانی فنی و ۲۵ ماه خدمات پس از فروش رایگان و ۲ماه خدمات تعویض تنها بخش کوچکی از خدمات این شرکت بزرگ ایرانی  لوازم خانگی است.

از اینرو در صورت بروز مشکل برای هر یک از محصولات لوازم خانگی پارس خزر، نمایندگی های مجاز این برند ایرانی به سرعت محصول معیوب و خراب پارس خزر شما را چه در محل و چه با مراجعه شما به یکی از نمایندگی های مجاز دریافت کرده و سپس با عیب یابی دقیق آن اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر خواهند کرد. همواره اطمینان و اعتبار یکی از شاخصه های مهمی است که نمایندگی های تعمیرات از آن برخوردارند که این سبب به وجود آمدن اعتماد مخاطبان آنها می گردد.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »