20 شعبه درتهران

تعمیرات مایکروفر و ماکروویو

امروزه در بسیاری از خانه‌ها برای گرم کردن و پخت غذا در مدت زمان کم ، از دستگاه مایکروفر یا مایکروویو استفاده می‌شود. دستگاه مایکروفر که غذا و محتویات خود را از طریق تابش ریزموج‌های الکترومغناطیس گرم می‌کند، اجزای مشخصی دارد که گاهی به دلیل عملکرد نامناسب نیاز به تعمیر دارند.
تعمیر دستگاه‌های مایکروفر یا ماکروویو ، نیازمند افراد متخصص و آموزش‌دیده است. بهساز سرویس با سال ها تجربه و ارائه خدمات گارانتی در سراسر کشور با تعمیر کاران خبره و مجرب در هر زمانی میتواند مشکلات رایج دستگاه مایکروفر یا ماکروویو شما را در کمترین زمان با قیمت مناسب بر طرف نماید . کافی است با تماس تلفنی و یا تکمیل فرم پذیرش با ما در ارتباط باشید کارشناسان ما در کمترین زمان مشکل شمارا حل خواهند کرد . 

مایکروفرو ماکروویو

تعمیر مایکروفر و مایکروویو

در ابتدا بد نیست نگاهی کلی به اجزای دستگاه مایکروفر و مایکروویو داشته باشیم. این دستگاه‌ها مانند سایر لوازم خانگی های برقی مورد استفاده در آشپزخانه ، در انواع و مدل های مختلفی وجود دارند. که بسته به نوع آن و شرکت سازنده ممکن است اجزای ساده یا پیچیده‌ای داشته باشند.

به طور کلی دستگاه‌های مایکروفر و مایکروویو ، دارای اجزایی برای انتقال برق به دستگاه و کنترل آن و همچنین سنسورهایی برای محافظت از دستگاه مایکروفر و مایکروویو هستند. اجزای مهم و اصلی مایکروفر و مایکروویو  ، قطعاتی هستند که معیوب بودن آن‌ها یا نبود هر یک از آن‌ها منجر به عملکرد نامناسب دستگاه ختم خواهد شد.

سینی مایکروفر، مگنترول، غلطک مایکروفر، ترانس، فن، موتور گردان، فیوز، و… از اجزای مهم مایکروفر و مایکروویو هستند. تعمیرکاران بهسازسرویس با شناسایی خرابی هر یک از این قطعات و عملکرد نامناسب اقدام به تعمیر و رفع اشکال خرابی دستگاه میکنند.

 ایرادات رایج مایکروفر و مایکروویو بصورت کلی :

  • جرقه زدن ماکروفر

اگر عملکرد دستگاه مایکروفر و مایکروویو با جرقه‌هایی در طول گرم کردن غذا همراه است، احتمالا آنتن مگنترون یا ورق میکای داخل دستگاه دچار مشکل شده است. با تعمیر و یا در صورت لزوم، تعویض قطعه معیوب می‌توان دستگاه  را تعمیر نمود.

  • گرم نکردن غذا

در دستگاه مایکروفر و مایکروویو ، قطعه مگنترول یا مگنترون ماکروفر وظیفه اشاعه امواج را دارد. برخی مواقع به دلیل خرابی ترانس دستگاه، ولتاژ کافی قطعه مگنترون تامین ولتاژ کافی نشده و محتویات درون دستگاه گرم نمی‌شود. همچنین روشن گذاشتن مایکروفر و مایکروویو بدون قرار دادن مواد غذایی در آن، باعث خرابی منگترون مایکروفر می‌شود.

  • خاموش شدن ناگهانی مایکروفر و مایکروویو حین کار

قطعات متعددی در مایکروفر هستند که خرابی یکی یا چند عدد از آن‌ها باعث عملکرد نامناسب مایکروفر، پریدن فیوز دستگاه و درنهایت خاموشی ناگهانی آن می‌شود. راه حل درست و منطقی برای رفع این مشکل، شناسایی قطعه معیوب و تعمیر یا تعویض آن است.

  • نچرخیدن سینی ماکروفر

علت اصلی عدم گردش سینی، خرابی موتور گردان مایکروفر است. در این مواقع، برای رفع این مشکل، باید موتور متناسب با برند ماکروفر را روی آن گذاشت تا سینی مایکروفر به خوبی چرخش کند.

خدمات بهساز سرویس در تعمیرگاه تخصصی  تعمیر مایکروفر و مایکروویو

تعمیرگاه تعمیر مایکروفر و مایکروویو بهساز سرویس با سابقه‌ای درخشان در بخش تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر مایکروفر ، اقدام به تعمیر انواع مایکروفر و مایکروویو با برندهای مختلف مانند سامسونگ، دوو، ال‌جی، بوتان، پاناسونیک ،بوش ،گاسونیک  و… در تمامی نقاط تهران می‌کند. کارشناسان تعمیرگاه بهساز سرویس انواع ایرادات مختلف مایکروفر و مایکروویو شما را شناسایی و با بهترین کیفیت رفع می‌کند.

اگر دستگاه مایکروفر و مایکروویو شما با هر یک از مشکلات ذکر شده و یا هر ایراد و مشکل دیگری روبروست.میتوانید با کارشناسان بهساز سرویس تماس گرفته تا کادر مجرب و حرفه‌ای تعمیرکاران در محل حضور یافته و اقدام به تعمیر مایکروفر و مایکروویو شما کنند. همچنین می‌توانید مشکلات مایکروفر و مایکروویو خود را با تکمیل فرم پذیرش بصورت آنلاین درج نمائید تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

تعمیرکاران مجرب بهساز سرویس این نوید را به شما میدهند تا عملکرد نامناسب هر یک از  قطعات معیوب مایکروفر و ماکروویو شما را شناسایی کنند. پس از آن با تعمیر و یا تعویض باکیفیت‌ترین قطعات مایکروفر موجود در بازار مشکلات و ایراد های دستگاه مایکروفر و ماکروویو شما را در کوتاه ترین زمان برطرف نمایند . لازم به ذکر میباشد کلیه دستگاه های تعمیر شده در بهساز سرویس شامل سه ماه گارانتی وسه سال خدمات پس از فروش می شوند که مشتریان میتوانند به راحتی از آن بهره مند شوند

چرا تعمیرگاه بهساز سرویس برای تعمیر مایکروفر و مایکروویو

  • سابقه درخشان

تعمیرگاه بهساز سرویس با سال‌ها سابقه در زمینه تعمیر مایکروفر (مایکروویو ) کادری مجرب را گرد آورده و انواع ایرادات مختلف لوازم خانگی از جمله دستگاه مایکروفر و مایکروویو شما را شناسایی و رفع می‌کند.

  • تعمیرگاه معتبر

تعمیرگاه بهساز سرویس مفتخر است که تکنسین‌های متخصص در تیم خود دارد. خدمات سریع و باکیفیت ارائه‌شده توسط ما، می‌تواند مایکروفر (مایکروویو ) شما را به وضعیت اولیه برساند.

  • نامحدود به زمان

تعمیرگاه بهساز سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا به آسانی برنامه زمانبندی تعمیر مایکروفر و مایکروویو خود را تعیین کنید. تعمیرکاران تعمیرگاه بهساز سرویس ، در زمان مقرر در محل حاضر شده و به ارائه خدمات می‌پردازند. 

  • قیمت کم و کیفیت بالا

تعمیرگاه بهساز سرویس با نصب قطعات اصلی و باکیفیت بر روی دستگاه شما، همراه با ارائه بهترین خدمات، مایکروفر و مایکروویو  شما را با قیمتی به صرفه تعمیر می‌نماید.

نمایش بیشتر

برند های تخصصی بهساز سرویس در تعمیرگاه تعمیر مایکروفر و ماکروویو

ما تعمیر دستگاه و رفع اشکالات رایج در مایکروفر و ماکروویو  شما را به راحتی انجام میدهیم . نمونه برندهای تخصصی مایکروفر و ماکروویو :

مقالات مرتبط با تعمیر و نگهداری مایکروفر و ماکروویو

تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس

فرم پذیرش آنلاین

فرم درخواست