20 شعبه در تمام نقاط تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

امروزه تقریبا در هر خانه ای می توانید انواع محصولات لوازم خانگی اعم از جاروبرقی، تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و… را بیابید که زندگی را برای انسان راحت و آسوده کرده اند.

این راحتی را باید مدیون گسترش تکنولوژی و استفاده از آن دانست که در قالب لوازم خانگی به منازل راه یافته است. اما فرای این همه آسایش و رفاهی که لوازم خانگی برای انسان به همراه آورده است، تعمیر و نگهداری از آنها نیز ممکن است گاهی شما را با چالش و دردسر مواجه سازد.

که البته این بیشتر برای افرادی رخ می دهد که محصولات لوازم خانگی خود را بجای خرید از برندهای معتبر در این زمینه چون سامسونگ که همچون برندهای معتبر دیگر دارای نمایندگی تعمیرات نیز هست از برندهای گمنام و غیر معتبر خریداری می کنند که هم کیفیت پایینی داشته و فاقد گارانتی معتبرند  و هم فاقد نمایندگی رسمی تعمیرات می باشند.

اهمیت خرید از برندهایی که دارای نمایندگی تعمیرات هستند تا بگونه ای است که حتی می توان به افراد توصیه کرد که محصولی را خریداری کنند که خدمات پس از فروش و نمایندگی رسمی تعمیرات نیز داشته باشد.

بیشتر بخوانید:نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

چون در دنیایی زندگی می کنیم که هریک از انواع لوازم خانگی در هر دوره از تولید خود با امکانات و تکنولوژی های بروز و نویی ارائه می شوند که بعضا ممکن است حتی تعمیرکاران حرفه ای غیر آموزش دیده در سرویس های تعمیرات آن برند نتوانند به خوبی از پس تعمیر آن برآیند و دچار مشکل شوید.

یا حتی به لحاظ تامین قطعات اصلی به مشکل بخورید و از قطعات کپی و غیراصل استفاده شود. و مهمتر از همه اینکه معمولا نمایندگی تعمیرات یک برند در قبال هر نوع خدماتی که ارائه می دهد احساس مسئولیت دارد و پاسخگو نیز هست در حالی که سایر مراکز تعمیرات چنین ویژگی ندارند.

نکته دیگری که وجود دارد قیمت لوازم خانگی و هزینه های تعمیرات آن با توجه به‌ کاهش ارزش پول ملی است که چنان بالا و پر هزینه است که سپردن آن به هر مرکز تعمیرات بجز نمایندگی آن می تواند ریسک بزرگی به حساب آید.

مثلا مواردی چون تعمیر با قطعات غیراصلی، پرداخت هزینه تعمیر بیشتر، عیب یابی ناصحیح و صرف وقت بیشتر، تعمیر غیر اصولی، عدم پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال خدمات ارائه شده و از این دست موارد که شما را متحمل ضرر و زیان می کند.

اما استانداردهایی که در نمایندگی تعمیرات برندها وجود دارد و رعایت می شود باعث می گردد که غالب این مشکلات وجود نداشته باشد و شاهد خدمات ارزنده نمایندگی های تعمیرات برندهای شناخته شده چون نمایندگی تعمیرات سامسونگ  و سایر مراکز مجاز دیگر چون نمایندگی تعمیرات بهساز سرویس باشیم.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

شرکت سامسونگ که امروز به عنوان یکی از ابر شرکت های چند ملیتی تولید لوازم خانگی و گوشی موبایل در دنیا شناخته می شود ارائه دهنده خدمات پس از فروش از جمله گارانتی و تعمیرات محصولات خود در بسیاری از کشورها  میباشد. که در ایران این وظیفه به دوش شرکت سام سرویس و زیر مجموعه های آن  است.

سام سرویس که از اوایل دهه سوم آبان ماه سال ۸۰ به صورت رسمی با هدف خدمات دهی تحت قالب خدمات پس از فروش به صورت مشاوره، نصب، تعمیرات و پشتیبانی برای محصولات سامسونگ اعم از لوازم خانگی، صوتی و تصویری، کامپیوتری و… فعالیت خود را آغاز نموده است امروز دارای بیش از ۸۰۰ نمایندگی در کل کشور است که خدمات ارزنده ای را به دارندگان محصولات سامسونگ ارائه می نماید.

از اینرو نمایندگی تعمیرات سامسونگ در هر یک از شهرهای ایران می تواند یکی از این بیش از ۸۰۰ نمایندگی در سراسر ایران باشد یا مراکز مجاز دیگری چون نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بهساز سرویس که با بکارگیری نیروهای فنی و متخصص و استفاده‌ از امکانات و تجهیزات بروز، بیشترین سطح رضایتمندی را برای مشتریان و مصرف کنندگان محصولات سامسونگ بوجود آورده اند.

بیشتر بخوانید:عیب یابی و تعمیرات مایکروفر سامسونگ

همچنین عملکرد کلیه نیروهای انسانی به خدمت گرفته شده در نمایندگی های تعمیرات سامسونگ به لحاظ سطح کیفی و کمی مورد ارزیابی قرار گرفته و طی دوره های آموزشی ویژه برای این کار آمادگی های لازم را پیدا کرده اند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

لذا هر یک از نمایندگی های تعمیرات سامسونگ می توانند این اطمینان را به خانواده بزرگ استفاده کنندگان از محصولات سامسونگ بدهند که بهترین خدمات پس از فروش از جمله تعمیرات محصولات سامسونگ را از نمایندگی تعمیرات سامسونگ دریافت خواهند داشت.

در واقع نمایندگی تعمیرات سامسونگ به عنوان مرکز خدمات مجاز سامسونگ عمل می کند که در صورت بروز مشکل در دستگاهی که خریداری کرده اید به عنوان یک سرویس مجاز واقعی سامسونگ، تقریبا برای هر محصول این برند زمان های تعمیر روزانه را پیش بینی کرده و در اسرع وقت مشکل را برطرف یا تعمیر می نمایند.

همچنین کلیه خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیرات سامسونگ با ضمانت بوده و از قطعات ۱۰۰ درصد اورجینال استفاده می گردد چراکه مشتری مداری و کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان مجموعه بزرگ سامسونگ در راس اهداف شرکت مادر سام سرویس به عنوان سرشاخه نمایندگی های تعمیرات سامسونگ در سرتاسر ایران قرار دارد.

همچنین در غالب نقاط تهران نمایندگی تعمیرات سامسونگ وجود دارد که خدمات سریع و ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند و حتی خدمات تعمیر در محل نیز دارند.

لذا شما می توانید برای هر یک از محصولات سامسونگ خود اعم از ماشین لباسشویی، کولر گازی اسپیلت، یخچال ساید بای ساید، تلویزیون، یخچال فریزر، اجاق گاز، جارو برقی، مایکروفر، ماشین ظرفشویی و… خدمات دریافت کنید و حتی زمان دریافت خدمات را نیز خود تعیین نمایید.

در خصوص خدمات تعمیر در محل حتی این امکان وجود دارد که تعمیرکاران خبره و آموزش دیده هر یک از نمایندگی های تعمیرات سامسونگ به محل اعزام شده و با تجهیزاتی که با خود به همراه می آورند اقدام به رفع مشکل و تعمیر محصول خراب شده نمایند اما در صورت نیاز شاید لازم باشد که محصول سامسونگ شما به تعمیرگاه نمایندگی تعمیرات سامسونگ منتقل شود تا در کوتاهترین زمان در آنجا تعمیر گردد.

و اما چیزی که در خصوص نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت های بزرگ و معتبر از جمله نمایندگی تعمیرات سامسونگ و مراکز مجاز تعمیرات آن چون نمایندگی تعمیرات بهساز سرویس وجود دارد این است که هیچوقت نمی خواهند اعتبار و جایگاهی که با تلاش و همت بسیار به دست آورده اند را با ضعف در ارائه خدمات پس از فروش قدرتمند یا ضعف در ایجاد نمایندگی های کارآمد تعمیرات سامسونگ با مشکل مواجه سازند. از اینرو غالب مراجعین به نمایندگی تعمیرات سامسونگ، شاهد خدمات ارزنده و با کیفیتی از نمایندگی تعمیرات سامسونگ در سرتاسر ایران هستیم که در نوع خود قابل توجه است.

[kkstarratings]
فرم پذیرش آنلاین
فرم درخواست
مقالات آموزشی

نمایندگی تعمیرات بوش

وقتی از نمایندگی تعمیرات یک برند صحبت می شود بطور ناخودآگاه یک مرکز مجهز و بروز برای تعمیرات انواع محصولات آن برند در ذهن نقش

بیشتر »